Română

Mersul autobuzelor Constanta

Constanta, Romania

Stațiile și autogările din Constanta

  • Statie Constanta

    necunoscuta
  • Gara CFR Constanta

    Str. Garii
    Tel: +4-0744-22.66.11
    Mobil: +4-0744-22.66.11
  • Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

    Str. Th. Burada nr.1P, Camera 5
    Tel: +4-0241-665.289
  • Autogara Trace Trans - Tomis III

    Str. Zburatorului nr.4
    Tel: +4-0241-553.632
    E-mail: office@tracetrans.ro
    Web: www.tracetrans.ro
  • Gara CFR

  • Stadion CFR (capat troleu)

  • Parcare Crimbogaz

    Bd I.C.Bratianu, langa LIDL
  • autogara, gara

    Tel: 0765.271.913; 0752.272.591; 0236.488.00
    Mobil: 0044.7955.334.231; 0044.7955.332.707
  • Statie Mall City Park

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.116C
  • Autogara Tomis-Nord

    Piaţa Tomis 3, Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0743-335.343
    Mobil: +4-0743-335.355
    Fax: +4-0743-335.366
  • Str. Stefan cel Mare nr 71 Ag.Eurolines

  • Agentie Sempre Dritto Tour

    B-dul Ferdinand, Nr 108, Bl R4, Sc A, Ap 3, Parter (Zona Garii)
    Tel: (+40) 728 228 107
    Mobil: (+40) 728 228 107
    Fax: (+40) 341 44 65 82
    E-mail: constanta@sempredritto.ro
    Web: www.sempredritto.ro
  • Autogara Tomis Car SA

    Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0241-650.625
  • Peco Rompetrol

    vis a vis de Farul Constanta
  • vis a vis Peco OMV

    Bulevardul Tomis
  • Autogara Sud, str. Theodor Burada nr. 1

  • Statie Agentia Eurolines

    Str. Stefan cel Mare nr.71
  • Casa de Cultura - Bd. 1 Decembrie

  • Doraly Moll / Benzinaria Moll

  • AUTOGARA SUD-Peron 11

  • KAUFLAND - STATIE 48

    +4-0241-518.581
    Mobil: +4-0768-582.208
  • Statie Praktiker

  • Casa de cultura

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.1
  • autogara sud peron -13

    Tel: 0722505310
    Mobil: 0720222300
  • Gara Constanta P1

  • Gara CFR Post Constanta Vii

  • Gara CFR Constanta P2

  • Gara CFR Post Medeea

Plecări din Constanta
Ora Către
00:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Cumpana Cumpana
00:01 Ubben Reise Dover Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham
00:10 Mangalia
Bratislava Brno Salzburg Graz Innsbruck Passau Regensburg Praga Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Klagenfurt Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Baden Celle Antwerp Gent Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Sonderborg Strasbourg Abenra Nancy Kolding Metz Fredericia Reims Vejle Horsens Paris Herning Odense Silkeborg Arhus Nyborg Viborg Randers Hobro Aalborg Copenhagen Dijon Nantes Dublin Belfast
00:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
00:45 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
00:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:00 Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Ringsted Ringsted Slagelse Slagelse Nyborg Nyborg Odense Odense Vejle Vejle Horsens Horsens Arhus Arhus Aalborg Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Ljungby Ljungby Vaxjo Vaxjo Jonkoping Jonkoping Linkoping Linkoping Norrkoping Norrkoping Nykoping Nykoping Sodertalje Sodertalje Stockholm Stockholm
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Ljungby Ljungby Vaxjo Vaxjo Halmstad Halmstad Jonkoping Jonkoping Linkoping Linkoping Norrkoping Norrkoping Nykoping Nykoping Sodertalje Sodertalje Stockholm Stockholm
Ploiesti
Otopeni Aeroport
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
01:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
02:00 Ploiesti
MyBus Bucuresti
Otopeni Aeroport
02:40 Bratislava Bratislava Bratislava Bratislava Brno Brno Brno Brno Praga Praga Praga Praga Dresda Dresda Dresda Dresda Chemnitz Chemnitz Chemnitz Chemnitz Zwickau Zwickau Zwickau Zwickau Cottbus Cottbus Cottbus Cottbus Potsdam Potsdam Potsdam Potsdam Magdeburg Magdeburg Magdeburg Magdeburg Berlin Berlin Berlin Berlin Rostock Rostock Rostock Rostock Lubeck Lubeck Lubeck Lubeck Neumunster Neumunster Neumunster Neumunster Kiel Kiel Kiel Kiel Flensburg Flensburg Flensburg Flensburg Sonderborg Sonderborg Sonderborg Sonderborg Abenra Abenra Abenra Abenra Haderslev Haderslev Haderslev Haderslev Kolding Kolding Kolding Kolding Esbjerg Esbjerg Esbjerg Esbjerg Odense Odense Odense Odense Copenhagen Copenhagen Copenhagen Copenhagen Naestved Naestved Naestved Naestved Roskilde Roskilde Roskilde Roskilde Helsingor Helsingor Helsingor Helsingor Nyborg Nyborg Nyborg Nyborg Fredericia Fredericia Fredericia Fredericia Vejle Vejle Vejle Vejle Grindsted Grindsted Grindsted Grindsted Horsens Horsens Horsens Horsens Skanderborg Skanderborg Skanderborg Skanderborg Arhus Arhus Arhus Arhus Silkeborg Silkeborg Silkeborg Silkeborg Herning Herning Herning Herning Ringkobing Ringkobing Ringkobing Ringkobing Holstebro Holstebro Holstebro Holstebro Struer Struer Struer Struer Skive Skive Skive Skive Viborg Viborg Viborg Viborg Randers Randers Randers Randers Grena Grena Grena Grena Hobro Hobro Hobro Hobro Ars Ars Ars Ars Nibe Nibe Nibe Nibe Thisted Thisted Thisted Thisted Klitmoller Klitmoller Klitmoller Klitmoller Aalborg Aalborg Aalborg Aalborg Vodskov Vodskov Vodskov Vodskov Frederikshavn Frederikshavn Frederikshavn Frederikshavn Hjorring Hjorring Hjorring Hjorring Skagen Skagen Skagen Skagen
Ulm Wuppertal Sindelfingen Herrenberg Dusseldorf Duren Frankfurt Liege Bamberg Lindau Tubingen Krefeld Singen Fulda Duisburg Genk Alsfeld Hasselt Konstanz Essen Leuven Offenburg Bochum Marburg an der Lahn Baunatal Strasbourg Dortmund Baden Nancy Bruxelles Kassel Zurich Hamm Zug Metz Munster Gottingen Osnabruck Antwerp Northeim Berna Bielefeld Reims Goslar Paderborn Compiegne Salzgitter Breda Lyon Magdeburg Beauvais Hannover Roosendaal Bergen op Zoom Versailles Bremen Wolfsburg Middelburg Soltau Paris Oldenburg Emden Dordrecht Uelzen Wilhelmshaven Rotterdam Luneburg Bremerhaven Norderstedt Haga Hamburg Cuxhaven Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Viena Salzburg Freilassing Bad Reichenhall Traunstein Rosenheim Kempten Ravensburg Memmingen Starnberg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Aschaffenburg Fulda Hanau am Main Frankfurt Wetzlar Marburg an der Lahn Siegen Gummersbach Bonn Duren Aachen Monchengladbach Leverkusen Koln Maastricht Sittard Roermond Weert Venlo Eindhoven Tilburg Oss Nijmegen Arnhem Apeldoorn Almelo Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden
Chelmsford Chelmsford Chelmsford Ipswich Ipswich Ipswich Cambridge Cambridge Cambridge Norwich Norwich Norwich Bedford Bedford Bedford Kettering Kettering Kettering Peterborough Peterborough Peterborough Leicester Leicester Leicester Loughborough Loughborough Loughborough Derby Derby Derby Nottingham Nottingham Nottingham Lincoln Lincoln Lincoln Chesterfield Chesterfield Chesterfield Sheffield Sheffield Sheffield Doncaster Doncaster Doncaster Huddersfield Huddersfield Huddersfield Halifax Halifax Halifax Bradford Bradford Bradford Leeds Leeds Leeds Newcastle upon Tyne Newcastle upon Tyne Newcastle upon Tyne Sunderland Sunderland Sunderland Sutton on Hull Sutton on Hull Sutton on Hull Parndorf Parndorf Parndorf Parndorf Viena Viena Viena Viena Sankt Polten Sankt Polten Sankt Polten Sankt Polten Melk Melk Melk Melk Amstetten Amstetten Amstetten Amstetten Sankt Valentin Sankt Valentin Sankt Valentin Sankt Valentin Ansfelden Ansfelden Ansfelden Ansfelden Wels Wels Wels Wels Salzburg Salzburg Salzburg Salzburg Linz Linz Linz Linz Passau Passau Passau Passau Deggendorf Deggendorf Deggendorf Deggendorf Landshut Landshut Landshut Landshut Ingolstadt Ingolstadt Ingolstadt Ingolstadt Regensburg Regensburg Regensburg Regensburg Amberg Amberg Amberg Amberg Bayreuth Bayreuth Bayreuth Bayreuth Bamberg Bamberg Bamberg Bamberg Schweinfurt Schweinfurt Schweinfurt Schweinfurt Wurzburg Wurzburg Wurzburg Wurzburg Erlangen Erlangen Erlangen Erlangen Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Ansbach Ansbach Ansbach Ansbach Crailsheim Crailsheim Crailsheim Crailsheim Aalen Aalen Aalen Aalen Gunzburg Gunzburg Gunzburg Gunzburg Stuttgart Stuttgart Stuttgart Stuttgart Tubingen Tubingen Tubingen Tubingen Reutlingen Reutlingen Reutlingen Reutlingen Albstadt Albstadt Albstadt Albstadt Villingen-Schwenningen Villingen-Schwenningen Villingen-Schwenningen Villingen-Schwenningen Kempten Kempten Kempten Kempten Freiburg im Breisgau Freiburg im Breisgau Freiburg im Breisgau Freiburg im Breisgau Offenburg Offenburg Offenburg Offenburg Pforzheim Pforzheim Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Ludwigsburg Ludwigsburg Ludwigsburg Ludwigsburg Heilbronn Heilbronn Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim Mannheim Mannheim Worms Worms Worms Worms Darmstadt Darmstadt Darmstadt Darmstadt Mainz Mainz Mainz Mainz Wiesbaden Wiesbaden Wiesbaden Wiesbaden Aschaffenburg Aschaffenburg Aschaffenburg Aschaffenburg Hanau am Main Hanau am Main Hanau am Main Hanau am Main Wetzlar Wetzlar Wetzlar Wetzlar Marburg an der Lahn Marburg an der Lahn Marburg an der Lahn Marburg an der Lahn Koblenz Koblenz Koblenz Koblenz Neuwied Neuwied Neuwied Neuwied Bitburg Bitburg Bitburg Bitburg Trier Trier Trier Trier Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg Namur Namur Namur Namur Charleroi Charleroi Charleroi Charleroi Mons Mons Mons Mons Tournai Tournai Tournai Tournai Kortrijk Kortrijk Kortrijk Kortrijk Lille Lille Lille Lille Dunkerque Dunkerque Dunkerque Dunkerque Calais Calais Calais Calais Dover Dover Dover Dover Canterbury Canterbury Canterbury Canterbury Maidstone Maidstone Maidstone Maidstone Eastbourne Eastbourne Eastbourne Eastbourne Brighton Brighton Brighton Brighton Worthing Worthing Worthing Worthing Portsmouth Portsmouth Portsmouth Portsmouth Southampton Southampton Southampton Southampton Bournemouth Bournemouth Bournemouth Bournemouth Plymouth Plymouth Plymouth Plymouth Exeter Exeter Exeter Exeter Taunton Taunton Taunton Taunton Weston-super-Mare Weston-super-Mare Weston-super-Mare Weston-super-Mare Bath Bath Bath Bath Bristol Bristol Bristol Bristol Newport Newport Newport Newport Cardiff Cardiff Cardiff Cardiff Swansea Swansea Swansea Swansea Gloucester Gloucester Gloucester Gloucester Hereford Hereford Hereford Hereford Cheltenham Cheltenham Cheltenham Cheltenham Oxford Oxford Oxford Oxford Swindon Swindon Swindon Swindon Reading Reading Reading Reading Guildford Guildford Guildford Guildford Croydon Croydon Croydon Croydon Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Chelmsford Chelmsford Chelmsford Chelmsford Colchester Colchester Colchester Colchester Luton Luton Luton Luton Bedford Bedford Bedford Bedford Northampton Northampton Northampton Northampton Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Chester Chester Warrington Warrington Warrington Warrington Liverpool Liverpool Liverpool Liverpool Southport Southport Southport Southport Blackpool Blackpool Blackpool Blackpool Carlisle Carlisle Carlisle Carlisle Kendal Kendal Kendal Kendal Lancaster Lancaster Lancaster Lancaster Preston Preston Preston Preston Manchester Manchester Manchester Manchester
Cluj Napoca
Genova Tricase Lendava Lendava Maribor Maribor Ljubljana Ljubljana Trieste Trieste Gorizia Gorizia Udine Udine Pordenone Pordenone Conegliano Conegliano Treviso Treviso Venetia Venetia Chioggia Chioggia Mirano Mirano Padova Padova Monselice Monselice Reggio di Calabria Reggio di Calabria
02:45 Otopeni Aeroport
03:00 Otopeni Aeroport
Romfour Brno Praga Dresda Cottbus Berlin
Romfour Cornitel
Romfour Budapesta Viena Sankt Polten Melk Linz Wels Passau Ingolstadt im Unterfranken Stuttgart Heilbronn Manheim Mainz Koblenz Bonn Dusseldorf
05:00 Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Mihail Kogalniceanu
05:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:10 Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:15 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Otopeni Aeroport
05:20 Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu
05:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
05:40 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:45 Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:55 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Otopeni Aeroport
06:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:10 Mangalia
Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:15 Ridas Star I.C. Bratianu
Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:19 Mangalia
06:20 Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
06:25 Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
06:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Tinioris Mar SRL Cerbu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Cumpana
Transbus Codreanu Slobozia Sinaia Predeal Brasov
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Brasov
06:35 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
06:40 Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Timona Techirghiol
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
06:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:50 Mangalia
Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
06:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:00 Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
Metropolitan Poarta Alba
Mangalia
07:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:07 Trans Tur Cumpana
07:10 Mangalia
Cumpana
Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni Suceava
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
07:20 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
07:35 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
07:40 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Slobozia
07:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
07:50 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:55 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Mangalia
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Ioannina Patra Kyllini Zakynthos Poros
Balchik Albena Nisipurile de Aur Varna
08:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:07 Trans Tur Cumpana
08:10 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:15 DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
08:20 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:22 Trans Tur Cumpana
08:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:30 Mangalia
Mangalia
Pireas Akrata Promakhon Patra Seres Araxos Salonic Lapas Katerini Varda Lechaina Larisa Volos Loutra Killinis Andravida Lamia Gastouni Atalanti Kastro Amalias Pirgos Thiva Atena Zakharo Pireas Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Cumpana
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
08:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
08:37 Trans Tur Cumpana
08:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana
Matdan Transport Eforie Nord Mangalia
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:45 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
Otopeni Aeroport
08:50 Mangalia
Cumpana
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
09:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Turcoaia Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu
09:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:07 Trans Tur Cumpana
09:10 Mangalia
Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
09:22 Trans Tur Cumpana
09:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
09:30 Mangalia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Tulcea Galati Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
Mihail Kogalniceanu
09:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
09:37 Trans Tur Cumpana
09:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:50 Mangalia
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
10:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mangalia
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Viile
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Apetrans Tour Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Sunny Beach
10:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:07 Trans Tur Cumpana
10:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Londra Northampton Coventry Wolverhampton Birmingham Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds Stoke on Trent Manchester Doncaster Liverpool Leicester
Sibiu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Roma Napoli Salerno
10:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:22 Trans Tur Cumpana
10:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia
10:30 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
10:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
10:37 Trans Tur Cumpana
10:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Cogealac
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
MyBus Bucuresti
MyBus Canakkale Kusadasi Milas Bodrum Marmaris
11:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:07 Trans Tur Cumpana
11:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
11:15 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Otopeni Aeroport
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
11:20 Lacu Sarat Braila Galati
Harsova Lacu Sarat Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Lacu Sarat Braila Buzau Mizil Ploiesti Brasov Sibiu
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Lacu Sarat Braila Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
11:22 Trans Tur Cumpana
11:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:30 Mangalia
Bosfor Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu
11:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
11:37 Trans Tur Cumpana
11:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:45 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
11:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:00 Trace Trans Corporation Baia 2 Cantoane Lunca 6 Martie
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
12:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:07 Trans Tur Cumpana
12:10 Mangalia
Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia
12:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:22 Trans Tur Cumpana
12:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:30 Mangalia
Bucuresti
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Ovidius Trading Curtea De Arges
Mihail Kogalniceanu
12:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
12:37 Trans Tur Cumpana
12:40 Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:45 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Otopeni Aeroport
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
12:50 Mangalia
Lacu Sarat Braila Galati
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:00 DILIGENTA SUD NORD Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Divertis Tudor SRL Calarasi
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Nei Pori Volos Akhillio Pefki Evia Skiathos
Mihail Kogalniceanu
13:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:07 Trans Tur Cumpana
13:10 Mangalia
Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
13:20 Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:22 Trans Tur Cumpana
13:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:30 Mangalia
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Mihail Kogalniceanu
13:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
13:37 Trans Tur Cumpana
13:40 Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:45 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
13:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
MyBus Bucuresti Bucuresti
MyBus Salonic Ioannina Igoumenitsa Parga Ammoudia Corfu
MyBus Salonic Ioannina Preveza Lefkada
14:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:07 Trans Tur Cumpana
14:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:15 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:22 Trans Tur Cumpana
14:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:30 Mangalia
Tinioris Mar SRL 6 Martie
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Georgiana & Alina Vadu
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
14:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
14:37 Trans Tur Cumpana
14:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Slobozia
99 Nar Tour srl Mangalia
14:45 Bucuresti
DILIGENTA SUD NORD Macin
Tinioris Mar SRL Cerbu
Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
14:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
14:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:00 Elbus Tour SRL Ploiesti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
ATYC Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu Ploiesti
ATYC Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu Ploiesti Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
Mihail Kogalniceanu
15:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:07 Trans Tur Cumpana
15:10 Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
Otopeni Aeroport
15:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:30 Mangalia
STERIANA CO Daieni
Timona 6 Martie
Trace Trans Corporation Lunca Jurilovca
Lacu Sarat Braila Galati
Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
Mihail Kogalniceanu
15:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
15:37 Trans Tur Cumpana
15:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:45 Timona Neatirnarea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
15:50 Mangalia
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
Otopeni Aeroport
16:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:10 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Mangalia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
16:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Budapesta Budapesta Viena Viena Linz Linz Passau Passau Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Koln Koln Aachen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Lille Lille Calais Calais Dunkerque Dunkerque Dover Dover Folkestone Folkestone Maidstone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Manchester Manchester Liverpool Liverpool Warrington Warrington Crewe Crewe Stoke on Trent Stoke on Trent
Arad
Budapesta Budapesta Gyor Gyor Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Rostock Rostock Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Halmstad Halmstad Varberg Varberg Goteborg Goteborg Sarpsborg Sarpsborg Moss Moss Oslo Oslo
Budapesta Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
16:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
16:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Slobozia
16:45 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Navodari
Ali Trans Com Calarasi Calarasi
Trans Tur Cumpana
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Trans Tur Dunareni
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
99 Nar Tour srl Mangalia
Mangalia
17:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:10 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:15 Ovidiu Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Otopeni Aeroport
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
17:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
17:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Durankulak Kirklareli Istanbul
17:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
17:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
17:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
18:00 Lacu Sarat Braila Galati
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Ovidiu Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Tecuci Tisita Marasesti Adjud Racaciuni Bacau Roman Targu Frumos Cotnari Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
Trans Tur Cobadin Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Lumina
Conex Trans SRL Bologna Firenze Roma Mestre Padova Verona Milano Torino
18:05 Trace Trans Corporation Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Tulcea Somova Niculitel
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
18:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
18:15 Mangalia
Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Mangalia
18:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
18:30 Bucuresti
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Mihail Kogalniceanu
18:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
18:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
18:45 Mangalia
Ovidiu Navodari
Matdan Transport Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
18:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:00 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Lumina
MyBus Bucuresti Bucuresti
MyBus Alexandroupolis Komotini Xanthi Keramoti Limenas Thassos
MyBus Asprovalta Kavala Keramoti Limenas Thassos
19:05 Ovidiu Navodari
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:15 Mangalia
Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
19:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Mangalia
19:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
19:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:45 Mangalia
Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
20:00 Bucuresti
Vatra Dornei
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Dorohoi
Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Botosani
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Paralia Katerini Olympic Beach
Otopeni Aeroport
20:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:10 JTA Trans-Group SRL Navodari
20:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
20:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
20:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:40 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:00 Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Budapesta Budapesta Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Koln Koln Aachen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Gent Gent Ostende Ostende Dunkerque Dunkerque Calais Calais Dover Dover Canterbury Canterbury Maidstone Maidstone Londra Londra Barking Barking Ilford Ilford Tottenham Tottenham Wembley Wembley Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Leicester Leicester Doncaster Doncaster Manchester Manchester Bolton Bolton Bolton Bolton Liverpool Liverpool
Bucuresti
21:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:10 JTA Trans-Group SRL Navodari
21:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:25 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:40 Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Mangalia
21:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:55 Ovidiu Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
22:00 Cernavoda Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Metropolitan Lumina
22:05 Ovidiu Navodari
22:10 Mangalia
22:15 Metropolitan Lumina
22:20 Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
22:30 Otopeni Aeroport
22:40 Trans Tur Cumpana
22:45 Mangalia
Antares Transport Ramnicu Valcea
Viena Linz Munchen Passau Nurnberg Frankfurt Koblenz Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
22:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:00 MyBus Bucuresti
23:19 Mamaia Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
23:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:30 Ampuria Reisen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Wurzburg Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Wiesbaden Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Gutersloh Bielefeld Hannover
Mangalia
23:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
MyBus Arad
Mai multe despre Constanta
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Constanta
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15480.html?bannertypeclick=infobox