00:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
01:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
02:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
03:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
04:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
05:21 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
05:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
05:27 | Transbus Codreanu Predeal |
---|
05:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:55 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
06:00 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
06:03 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
07:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
07:21 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
07:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
07:27 | Transbus Codreanu Predeal |
---|
07:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
08:34 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
08:38 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
08:42 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
09:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
09:39 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
09:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
09:43 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
09:47 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
10:19 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
10:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
10:27 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
11:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
11:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
11:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
11:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
11:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
12:04 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
12:08 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
12:12 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
12:55 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:00 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:03 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
13:19 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
13:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
13:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
13:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:27 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
13:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
13:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
15:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
15:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
15:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
15:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:34 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
16:38 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
16:42 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
17:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
17:39 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
17:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
17:43 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
17:47 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
19:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
19:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
21:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
21:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:10 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:20 | Predeal Azuga Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |