Română

Mersul autobuzelor Aiud

Alba, Romania

Stațiile și autogările din Aiud

Pompieri

Strada Cuza Voda

Scoala Nr. 1 “Ovidiu Hulea”

Str. Cuza Vodă, nr. 35

Brutarie

Strada Stadionului, Aiud 515200

Casa de Cultura

Strada Transilvaniei 35, Aiud 515200

Aiud

Strada Transilvaniei 146

Aiud (Cetate)

Strada Cuza Vodă 24
Sosiri în Aiud
De la Ora
Aitrans Petelca Radesti 01:05
Olimpia Travel Bors 01:30
Cluj Napoca 02:30
Cluj Napoca 05:00
Aitrans Miraslau Cicau 05:39
Aiud 05:51
Aiud Aiud 05:52
Aitrans Remetea 06:00
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 06:05
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Lopadea Noua Turdas
Aitrans Petelca Radesti
Aitrans Ciumbrud Mescreac
Aitrans Beta 06:10
Decea Ocna Mures Inoc Miraslau Unirea 06:20
Aiud 06:31
Aiud Aiud 06:32
Aitrans Lopadea Veche 06:35
ETA Targu Jiu Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Calan Alba Iulia 06:48
Aiud 06:51
Aiud Aiud 06:52
Aachen Calais Sankt Valentin Milton Keynes Wertheim Liege Dover Linz Northampton Spessart Liege Kent Budapesta Wels Coventry Weiskirchen Bruxelles Canterbury Viena Haag Birmingham Frankfurt Bruxelles Maidstone Sankt Polten Suben Birmingham Bad Camberg Bruxelles Dartford Passau Manchester Limburg an der Lahn Loosdorf Aalst Londra Regensburg Liverpool Bad Honnef am Rhein Melk Drongen Londra Nurnberg Bangor Siegburg Kemmelbach Brugge Luton Nurnberg Holyhead Koln Amstetten Jabbeke Luton Wurzburg Dublin Frechen Oed Ostende Milton Keynes Wurzburg 07:00
Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 07:08
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 07:09
Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Orastie 07:10
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud
Cluj Napoca Turda 07:15
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 07:25
Aitrans Ciuguzel
Aitrans Remetea 07:30
Aiud 07:31
Aiud Aiud 07:32
Aitrans Radesti Petelca 07:35
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 07:43
Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius 07:44
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia 07:45
Bistra Cornesti Garde Mihai Viteazu Musca Unirea Lupsa Posaga de Jos Muncel Ocolis Campeni Sartas Baia De Aries Salciua de Jos Turda Vidolm Inoc Ocolisel Decea Buru Miraslau Moldovenesti 08:00
Turda Cluj Napoca Floresti
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 08:08
Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru 08:09
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia 08:10
Cornul Prest Orastie Deva Hunedoara Alba Iulia 08:15
Sibiu Alba Iulia Sebes Alba 08:18
Cluj Napoca Turda 08:22
Aitrans Lopadea Veche 08:40
DACOS Turda Cluj Napoca
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Sebes Talmaciu Alba Iulia 08:45
Unirea Decea Ocna Mures Inoc Miraslau
Aiud 09:01
Aiud Aiud 09:02
Aitrans Beta 09:10
Aitrans Ciuguzel 09:20
Aitrans Petelca Radesti 09:25
Cluj Napoca 09:30
Targu Jiu Lainici Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu 09:48
Budapesta Barcelona Lorca Venetia Gleisdorf San Remo Viena Barcelona Puerto Lumbreras Padova Aix-en-Provence Nice Viena Tarragona Vera Vicenza Vidauban Cannes Wiener Neustadt Castellon de la Plana Almeria Verona Nimes Lancon-Provence Graz Valencia Roquetas de Mar Brescia Montpellier Griffen Xativa Huercal Overa Piacenza Beziers Griffen Aielo de Malferit Benicarlo Tortona Narbonne Klagenfurt Benidorm Baix Ebre Ovada Perpignan Villach Alicante L'Hospitalet de l'Infant Genova Figueras Elche Tarvisio Almeria Savona Girona Murcia Udine Ilz Imperia 09:50
Aitrans Remetea 10:00
Sibiu Sebes Alba Iulia 10:15
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 10:28
Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia 10:29
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 10:30
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia
Cluj Napoca Turda 10:41
Budapesta 10:45
Lauer Sebes 11:00
Aiud 11:01
Aiud Aiud 11:02
DACOS Cluj Napoca Turda 11:05
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Sebes Talmaciu 11:15
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 11:58
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia 11:59
Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu Alba Iulia 12:00
Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos
Cornul Prest Turda Cluj Napoca 12:10
Cluj Napoca Turda 12:30
DACOS Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Sebes 12:45
Aiud 13:01
Aiud Aiud 13:02
Sibiu Sebes Alba Iulia Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti 13:11
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 13:13
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 13:14
Cluj Napoca 13:15
Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru
Cluj Napoca Turda 13:26
Cluj Napoca Turda Bistrita Prundu Bargaului Beclean Dej Gherla 13:45
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 13:55
Aitrans Remetea 14:00
Aitrans Beta
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda
Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau
Sibiu Fagaras Adjud Galati Braila Marasesti Alba Iulia Focsani Sebes Tisita Brasov Targu Secuiesc Onesti
Aiud 14:01
Aiud Aiud 14:02
Aitrans Ciuguzel 14:05
Aitrans Petelca Radesti 14:15
DACOS Turda Cluj Napoca
Decea Ocna Mures Inoc Miraslau Unirea 14:30
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 14:38
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 14:39
Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 14:40
Sebes Alba Iulia Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu
Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia
Turda Unirea Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea 14:46
Alba Iulia Teius 14:50
Aitrans Lopadea Veche 14:55
DACOS Cluj Napoca Turda 15:05
Wisbech Coventry Londra Harrogate Chester Torquay Winchester Yeovil Namur Newport Aylesbury Carlisle Warwick King's Lynn Derby Maidstone York Bradford Exmouth Andover Wellington Luxembourg Monmouth Luton Penrith Banbury Fakenham Nottingham Canterbury Sutton on Hull Leeds Exeter Newbury Taunton Saarlouis Ross on Wye Colchester Durham Rugby Norwich Leicester Ashford Grimsby Doncaster Milford Haven Oxford Bridgwater Saarbrucken Hereford Horsham Middlesbrough Northampton Thetford Grantham Folkestone Blackburn Sheffield Carmarthen Bicester Weston-super-Mare Worcester Crawley Darlington Wellingborough Southampton Boston Dover Preston Llanelli Milton Keynes Bath Telford Farnborough Barrow in Furness Market Harborough Helston Fareham Spalding Calais Southport Swansea Bedford Bristol Wolverhampton Bracknell Kendal Rothwell Truro Portsmouth Bridport Dunkerque Bolton Stoke on Trent Cambridge Gloucester Kettering Burton upon Trent Harlow Scarborough Newquay Chichester Dorchester Lille Manchester Chesterfield Ipswich Cheltenham Corby Birmingham Chelmsford Lancaster Liverpool Saint Austell Worthing Weymouth Mons Lincoln Basingstoke Newcastle upon Tyne Evesham Peterborough Nuneaton Basildon Blackpool Warrington Plymouth Brighton Bournemouth Charleroi Cardiff Reading Sunderland Stratford-upon-Avon 15:10
Zwolle Gent Heerenveen Oss Kampen Bruxelles Stadskanaal Waalwijk Almere-Buiten Helmond Genk Veendam Dordrecht Haga Eindhoven Hasselt Haren Rotterdam Leiden Weert Liege Groningen Arnhem Amsterdam Venlo Tilburg Leek Ede Haarlem Roermond Breda Drachten Utrecht Hoorn Maastricht Roosendaal Leeuwarden Amersfoort Alkmaar Antwerp Middelburg Dokkum Apeldoorn Meppel Geel Vlissingen Almelo Lierre Emmen Nijmegen
Bern Koblenz Landshut Dresda Kappeln Hamm Tubingen Furth Braunschweig Vechta Schwerin Trier Munchen Erfurt Flensburg Offenburg Reutlingen Erlangen Wolfsburg Cloppenburg Bremerhaven Bonn Augsburg Fulda Albstadt Bremen Cottbus Ansbach Hildesheim Ulm Lubeck Koln Frankfurt Freiburg im Breisgau Celle Halle Bayreuth Hannover Memmingen Neumunster Duren Mainz Villingen-Schwenningen Konstanz Leipzig Hof Paderborn Kempten Busum Aachen Mannheim Singen Soltau Gera Wurzburg Bielefeld Lindau Heide Dusseldorf Heidelberg Strasbourg Luneburg Jena Bamberg Munster Friedrichshafen Kiel Wuppertal Karlsruhe Potsdam Oldenburg Gottingen Schweinfurt Bocholt Ravensburg Sankt Peter-Ording Duisburg Heilbronn Berlin Papenburg Kassel Bad Mergentheim Osnabruck Zwickau Husum Essen Ludwigsburg Magdeburg Hamburg Marburg an der Lahn Ingolstadt Minden Chemnitz Schleswig Dortmund Stuttgart Nurnberg Goslar
Piacenza Cariati San Severo Novara Melito di Porto Salvo Matera Imola Taranto Bra Polistena Padova Prato Ciro Marina Napoli Alessandria Bova Marina Potenza Lugo Ostuni Moncalieri Rosarno Vicenza Calenzano San Giovanni in Fiore Pinerolo Tortona Brancaleone Marina Polla Faenza Brindisi Torino Monasterace Rovigo Bergamo Crotone Cuneo Civitanova Marche Bianco Sala Consilina Ravenna Manduria Rivoli Tropea San Bonifacio Monza Petilia Policastro Foggia San Benedetto del Tronto Villa San Giovanni Trieste Scalea Forli Lecce Roma Soverato Marina Verona Milano Cutro Avellino Castrovillari Ascoli Piceno Bovalino Marina Monfalcone Parma Corigliano Calabro Frosinone Ferrara Pavia Isola di Capo Rizzuto Salerno Bernalda Teramo Locri San Giorgio di Nogaro Mantova Brescia Rossano Cassino Arezzo Botricello Barletta Ginosa Pescara Siderno Marina Latisana Modena Cesena Paola Vasto Pesaro Catanzaro Andria Policoro Orvieto Palmi Portogruaro Bologna Rimini Rende Termoli Senegalia Lamezia Terme Bari Gioia del Colle Terni Taurianova San Dona di Piave Reggio nell'Emilia Cremona Cosenza Caserta Ancona Reggio di Calabria Altamura Martina Franca Asti Gioia Tauro Mestre
Aiud 15:11
Aiud Aiud 15:12
Cluj Napoca Turda 15:15
ETA Targu Jiu Cluj Napoca 15:19
Alba Iulia Orastie Deva Faget Lugoj Timisoara Teius 15:20
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 15:43
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Aiud 15:44
Aitrans Lopadea Noua Hopirta 15:45
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud Alba Iulia
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Calan Alba Iulia Orastie 15:48
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos 15:58
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 15:59
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud 16:00
Sibiu Apoldu de Sus Teius Alba Iulia Sebes 16:15
Cluj Napoca Turda 16:18
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia 16:22
Aiud 16:31
Aiud Aiud 16:32
Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru 16:38
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 16:39
Cornul Prest Cluj Napoca Turda 16:40
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud
Turda Cluj Napoca 16:45
DACOS Turda Cluj Napoca 17:05
Cornul Prest Deva Hunedoara Alba Iulia Orastie 17:15
Cluj Napoca Turda 17:40
Aitrans Radesti Petelca 17:45
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 17:58
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia 17:59
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia Aiud 18:00
Aitrans Lopadea Noua Turdas 18:05
Sibiu Alba Iulia Sebes Alba 18:18
Aitrans Hopirta Lopadea Noua 18:35
DACOS Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca Oradea Alesd Huedin Turda 18:40
Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Teius Sebes Talmaciu Calimanesti
Lainici Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 18:58
Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos 18:59
Aitrans Remetea 19:00
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia
Aiud 19:01
Aiud Aiud 19:02
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea 19:22
Aitrans Lopadea Veche 19:25
Decea Ocna Mures Inoc Miraslau Unirea 19:30
Sebes Sibiu Apoldu de Sus Teius Alba Iulia 19:50
Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti 20:00
Arad 20:10
Arad 20:30
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 20:43
Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Teius Oiejdea 20:44
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia 20:45
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Sebes Talmaciu 21:00
Aalst Loosdorf Londra Regensburg Bad Honnef am Rhein Drongen Melk Luton Nurnberg Siegburg Brugge Kemmelbach Nurnberg Koln Jabbeke Amstetten Wurzburg Frechen Ostende Oed Wurzburg Aachen Calais Sankt Valentin Wertheim Liege Dover Linz Spessart Liege Kent Wels Weiskirchen Bruxelles Budapesta Canterbury Haag Frankfurt Bruxelles Viena Maidstone Suben Bad Camberg Bruxelles Sankt Polten Dartford Passau Limburg an der Lahn
Arad 21:10
Aiud 21:46
Aiud Aiud 21:47
Aitrans Hopirta Lopadea Noua 21:55
Aitrans Remetea 22:00
Arad
Aitrans Ciuguzel 22:05
Alba Iulia Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Miercurea Sibiului Teius Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu 22:10
Livada Somcuta Mare Satu Mare Cicirlau Seini Baia Mare Dej Gherla Cluj Napoca Turda Tautii Magheraus Gilgau Apa Ileanda 22:15
Aitrans Petelca Radesti 22:30
Poarta Salajului Nadasel Sanmihaiu Almasului Mera Turda Chendremal Radaia Cluj Napoca Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Unirea Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu 23:10
Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Alba Iulia 23:38
Sintimbru Teius Oiejdea Garbova de Jos Alba Iulia Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia 23:39
Aiud Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud Alba Iulia 23:40
Mai multe despre Aiud
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Alba