Română

Mersul autobuzelor Oradea

Bihor, Romania

Stațiile și autogările din Oradea

Plecări din Oradea
Ora Către
00:00 Arad Timisoara
00:30 Budapesta Budapesta Budapesta
Huben Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta
01:00 Samitour Cluj Napoca Dej Bistrita Gura Humorului Suceava Dorohoi Botosani
01:30 Viena Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Calais Londra Londra Londra Luton Oxford Northampton Coventry Birmingham Liverpool Manchester
03:30 Huben Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
04:00 Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Debrecen
05:00 Gyor Nikelsdorf Parndorf Bruck an der Leitha Schwechat Viena Vosendorf Baden Wiener Neustadt Mattersburg Neunkirchen Ternitz
Bratislava
Stockerau Krems an der Donau Sankt Polten Melk Amstetten Linz Wels
05:25 Acular Com SRL Husasau De Cris
05:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
Deva Orastie Sebes Sibiu Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Tisita Focsani Tecuci Braila Galati
05:35 Intrans S.A. Balaia
05:45 Oradea Oradea
05:51 Oradea
06:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Irina Trans Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Voion Trans SRL Alesd Huedin Cluj Napoca Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
President Tour Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Zalau
Transderna SRL Marghita
Acular Com SRL Cheriu
Salard
Viena
Parndorf Schwechat Viena Viena Viena
Ami Turing Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Budapesta Aeroport (BUD) Gyor Bratislava Parndorf Schwechat Viena Viena Viena Viena Viena Viena
Viena Attnang-Puchheim Graz Amstetten Linz Wels Vocklabruck Salzburg
06:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
06:15 Intrans S.A. Ineu De Cris
Baile Felix Baile 1 Mai
06:26 Oradea
06:30 Valea Lui Mihai Carei Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
Hodos
Cenalos Import Export SRL Siniob
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
06:45 Oradea Oradea
06:51 Oradea
07:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Salonta Chisineu Cris Simand Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Salard
Sintimbreu
Budapesta
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
07:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:05 Oradea Oradea Oradea
07:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
07:15 Oradea
Romsorelia SRL Osorhei Sacadat Borsa
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Nucet
07:18 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Nucet
07:30 Transervice Apuseni SRL Abrud
Acular Com SRL Felcheriu
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis Serghis
MaxiBus Travel Bratislava Brno Praga Plzen Amberg Nurnberg Namur Bruxelles Lille Calais Dover Londra City of Westminster Slough Maidstone Chelmsford Reading Oxford Canterbury Portsmouth Winchester Southampton Bournemouth Cambridge Brighton Salisbury Chichester Peterborough Coventry Bristol Swindon Bath Newport Cardiff Port Talbot Swansea Gloucester Wolverhampton Leicester Norwich Stoke on Trent Worcester Birmingham Nottingham Derby Hereford Lincoln Sheffield Leeds Bradford Taunton Yeovil Exeter Exmouth Plymouth York Kingston upon Hull Preston Lancaster Liverpool Chester Manchester Sunderland Truro Durham Newcastle upon Tyne Carlisle
07:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
07:40 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
07:41 Oradea
07:45 Oradea Oradea
Oradea Oradea Oradea
Ovis Tour SRL Virciorog
Acular Com SRL Husasau De Cris
07:50 Oradea Oradea
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
07:51 Oradea
07:55 Oradea
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
08:00 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Cenalos Import Export SRL Siniob
Burzuc
Sarbi
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Salonic Uranopoli (Sfantul Munte Athos)
08:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
08:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
CATAMAD Oradea
08:20 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
08:25 Oradea Oradea Oradea
08:30 Budapesta Budapesta Budapesta
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Budapesta Budapesta
Cluj Napoca Targu Mures
08:35 Oradea
08:40 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
08:45 Oradea Oradea
08:50 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
08:51 Oradea
08:55 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
09:00 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Sudrigiu Buntesti Pietroasa
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
AutoDas Tour Viena Graz
09:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:05 Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
09:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
09:25 Oradea Oradea Oradea
09:30 Oradea Oradea
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
09:33 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
09:35 Oradea
09:45 Oradea Oradea
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
09:51 Oradea
09:55 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
10:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Vladimirescu Chisineu Cris Vladimirescu Simand Paulis Paulis Radna Zimandu Nou Radna Lipova Lipova Soimos Soimos Conop Conop Arad Barzava Barzava Capruta Capruta Sagu Nicolae Balcescu Nicolae Balcescu Vinga Ortisoara Varadia de Mures Varadia de Mures Savarsin Savarsin Timisoara Ilteu Ilteu Zam Zam Burjuc Burjuc Gothatea Gothatea Ilia Ilia Deva Deva
Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
President Tour Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Husasau De Cris
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
10:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
10:20 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
10:25 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
10:26 Oradea
10:30 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Euro Michael Tour Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Exeter Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster
Euro Michael Tour Trieste Palmanova Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Monselice Rovigo Ferrara Bologna Imola Faenza Lugo Ravenna Forli Cesena Cervia Cesenatico Rimini Riccione Cattolica Pesaro Fano Senegalia Ancona Loreto Macerata Civitanova Marche Porto San Giorgio Fermo Pedaso Grottammare San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Giulianova Teramo Pineto Pescara Chieti Ortona Lanciano Vasto San Salvo Termoli Lesina San Severo Lucera Foggia Cerignola Canosa di Puglia Barletta Andria Trani Molfetta Bitonto Bari Altamura Matera Pisticci Bernalda Metaponto Ginosa Laterza Gioia del Colle Turi Noci Monopoli Fasano Massafra Martina Franca Taranto Ostuni Pulsano Manduria Mesagne Brindisi Lecce
Debrecen
10:45 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
10:51 Oradea
10:55 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
11:00 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
President Tour Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Balaia
BELMONDO IMPEX Serghis
Hodos
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Budapesta Budapesta
INTER TOURS Gyula Gyula Bekescsaba Bekescsaba Szeged Szeged Kiskunfelegyhaza Kiskunfelegyhaza Kecskemet Kecskemet
Alba Iulia
11:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
11:15 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
11:30 Ghiroda Ghiroda Inand Remetea Mare Remetea Mare Recas Salonta Recas Ciumeghiu Sustra Sustra Avram Iancu Topolovatu Mare Topolovatu Mare Iosifalau Zerind Iosifalau Belint Belint Chisineu Cris Costeiu Simand Costeiu Lugoj Lugoj Zimandu Nou Traian Vuia Traian Vuia Faget Faget Margina Margina Cosava Arad Cosava Sagu Ohaba Vinga Ohaba Lapugiu de Jos Lapugiu de Jos Ortisoara Timisoara Dobra Dobra Lapusnic Lapusnic Sacamas Sacamas Lesnic Lesnic Vetel Vetel Deva Deva Soimus Soimus Cainelu de Jos Cainelu de Jos Fornadia Fornadia Salistioara Salistioara Valisoara Valisoara Luncoiu de Sus Luncoiu de Sus Brad Brad
Valseb Trans SRL Deva
Euro Michael Tour Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Stuttgart Koblenz Trier Bonn Koln Aachen Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund
11:35 Oradea Oradea Oradea
11:40 Oradea Oradea
11:45 Oradea Oradea
Oradea
11:51 Oradea
12:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Husasau De Cris
Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Arad
12:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:05 Oradea Oradea Oradea
12:10 Oradea Oradea
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
12:15 Oradea
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Cenalos Import Export SRL Siniob
12:30 Acular Com SRL Osorhei
12:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
12:45 Oradea Oradea
12:50 CATAMAD Oradea Biharea Cauaceu Salard Siniob Sarcau Spinus Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Chiribis Poiana Bogeiu Popesti Voivozi Cuzap
12:51 Oradea
12:52 CATAMAD Biharea Cauaceu Salard Siniob Sarcau Spinus Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Chiribis Poiana Bogeiu Popesti Voivozi Cuzap
13:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Marghita
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
13:03 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
13:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
13:30 Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Romsorelia SRL Osorhei Sacadat Borsa
Acular Com SRL Osorhei
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Omnitrans Cristior
Viena Sankt Polten Linz Passau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Heidelberg Mannheim Frankfurt Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund
13:31 Transderna SRL Derna
13:35 Oradea Oradea Oradea
13:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
13:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Oradea
Cenalos Import Export SRL Chislaz
13:51 Oradea
14:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
14:30 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius Draganesti Sudrigiu Buntesti Pietroasa
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Calatori Mara SRL Sighetu Marmatiei
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Osorhei
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Salard Salard
Sintimbreu
Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Orasu Nou Negresti Oas Certeze Piatra Remeti Sapanta Campulung la Tisa Sarasau Sighetu Marmatiei
14:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
Andy Trans Tours Serv Diosig
14:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
14:45 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea
Transderna SRL Voivozi (Popesti)
14:51 Oradea
14:55 Andy Trans Tours Serv Diosig
14:56 Oradea
15:00 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Sintimbreu
Jozsi Busz SRL Parhida
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Samitour Viena Nurnberg Frankfurt Luxembourg Bruxelles Londra Birmingham Leeds Middlesbrough
Samitour Viena Nurnberg Frankfurt Koln Duisburg Dortmund Bremen Hamburg Berlin Leipzig
Gyor Bratislava Brno Jihlava Praga Teplice Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Hamburg Lubeck Rostock Neumunster Rendsburg Flensburg Sonderborg Abenra Tonder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle Herning Silkeborg Arhus Viborg Holstebro Skive Randers Aalborg
15:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:05 Oradea Oradea Oradea
15:10 Oradea Oradea
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
15:15 Oradea
Sarbi
15:30 Acular Com SRL Osorhei
Sintimbreu
Burzuc
Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cluj Napoca Targu Mures
15:35 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
15:40 Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
15:45 Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea
Cenalos Import Export SRL Chislaz
15:51 Oradea
16:00 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Marghita
Transderna SRL Spinus
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Nucet
Burzuc
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Dragesti Ceica Dusesti Sambata Copaceni Rabagani Feneris Pocola Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Vascau Carpinet Cristior De Jos Grosi Virfurile Halmagiu Tarmure Ocisor Tarnava de Cris Baia de Cris Tebea Brad Deva
16:03 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei Nucet
16:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:10 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
16:15 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
CATAMAD Oradea
16:20 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:25 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
16:26 Oradea
16:30 Autoros ABC SRL Ineu De Arad
Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Tesan Prest SRL Tinca Ineu De Arad
Acular Com SRL Cheriu
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Osorhei
BELMONDO IMPEX Serghis
Burzuc
Debrecen
16:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
16:45 Oradea Oradea
Sintimbreu
16:51 Oradea
17:00 Baile Felix
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Intrans S.A. Ineu De Cris
Hodos
Cabritur Crawley Crawley Horsham Horsham Brighton Brighton Worthing Worthing Bognor Regis Bognor Regis Chichester Chichester Portsmouth Portsmouth Fareham Fareham Winchester Winchester Southampton Southampton Salisbury Salisbury Bournemouth Bournemouth Yeovil Yeovil Weymouth Weymouth Bridport Bridport Taunton Taunton Exeter Exeter Exmouth Exmouth Newton Abbot Newton Abbot Torquay Torquay Plymouth Plymouth Saint Austell Saint Austell Newquay Newquay Truro Truro Redruth Redruth Falmouth Falmouth Helston Helston Dover Canterbury Maidstone Londra Reading Oxford Luton Chelmsford Swindon Bath Bristol Milton Keynes Bedford Northampton Cambridge Worcester Coventry Kettering Corby Birmingham Leicester Peterborough Wolverhampton Burton upon Trent Derby Stoke on Trent Nottingham Warrington Sheffield Liverpool Doncaster Manchester Huddersfield Leeds Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Preston Blackpool Scarborough Middlesbrough Durham Sunderland Newcastle upon Tyne
Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Berna Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
17:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
17:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
17:15 Nickelsdorf Passau Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Kaiserslautern Trier Luxembourg Liege Bruxelles Mouscron Tourcoing Lille Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Birmingham Wolverhampton Brighton Chichester Portsmouth Northampton Fareham Southampton Portsmouth Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Stoke on Trent Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Burton upon Trent Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Sheffield Doncaster Exeter Leeds Manchester Liverpool York Harrogate Kingston upon Hull
17:20 Ineu Alesd Huedin Cluj Napoca
17:25 Udine Lignano Pineta Padova Iesolo Monselice Spilimbergo San Dona di Piave Rovigo Pordenone Legnago Ferrara Conegliano Mantova Cento Treviso Montecchio Maggiore Carpi San Bonifacio Desenzano del Garda Modena Montichiari Bologna Verona Brescia Imola Lugo Ala Ospitaletto Bergamo Faenza Torbole Monfalcone Trento Milano Forli Sevegliano Cesena Ora Latisana Bolzano Savignano sul Rubicone Mestre Chioggia Cavalese Predazzo Comacchio Moena Ravenna Cervia Canazei Bellaria Rimini Cattolica Pesaro
17:30 Baile Felix Ceica Sambata Rabagani Pocola Beius
Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Ivrea Biella Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovi Ceva Savona
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra Londra
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Aachen Liege Bruxelles
Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Toddington Coventry Bangor Holyhead Dublin
Transderna SRL Derna Derna
Acular Com SRL Osorhei
Intrans S.A. Ineu De Cris
Salard Salard Salard
Sintimbreu
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Luton Northampton Birmingham Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Preston Warrington Liverpool
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino Fossano Mondovi Ceva Savona Genova
Debrecen
17:40 Andy Trans Tours Serv Diosig
17:45 Oradea Oradea
17:51 Oradea
18:00 Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Viena Linz Nurnberg Frankfurt Bruxelles Londra
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Acular Com SRL Cheriu
CATAMAD Oradea Biharea Cauaceu Salard Siniob Sarcau Spinus Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Chiribis Poiana Bogeiu Popesti Voivozi Budoi
Pince Maribor Ljubljana Trieste Pordenone Venetia Mirano Padova Verona Vicenza Arzignano San Bonifacio Montichiari Piacenza Crema Rovato Lodi Monza Rozzano Mantova Modena Brescia Bergamo Milano Rozzano Pavia Cremona Novara Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Abano Terme Monselice Rovigo Ferrara Bologna Prato Sasso Marconi Firenze Arezzo Chiusi Fabro Orvieto Ravenna Cesena Orte Fiano Romano Roma Passerano Colleferro Frosinone Cassino Campozillone Caianello Caserta Afragola Rimini Pesaro Senegalia Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Napoli San Giorgio a Cremano Ercolano Pompei Angri Salerno Battipaglia Atena Lucana Chieti Lanciano Vasto San Salvo Termoli San Severo Foggia Barletta Andria Bari Taranto Brindisi Tricase Lecce Sala Consilina Casalbuono Lagonegro Mormanno Frascineto Settimo Quattromiglio Cosenza Cerchiara di Calabria Rogliano Martirano Lombardo Case Mortille Pizzo Rosarno Palmi Bagnara Calabra Scilla Reggio di Calabria
Viena Melk Amstetten Wels Passau Degendorf Landshut Freising Erding Dachau Munchen Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tubingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Augsburg Ingolstadt Nurnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Wurzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrucken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Gottingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Lippstadt Hamm Bonn Duren Aachen Koln Wuppertal Dusseldorf Duisburg Essen Munster Osnabruck Minden Monchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Assen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn Amsterdam
Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumunster Rendsburg Flensburg Sonderborg Abenra Tonder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle Herning Silkeborg Arhus Viborg Holstebro Skive Randers Aalborg
Amstetten Wels Linz Passau Deggendorf Straubing Regensburg Amberg Bayreuth Kulmbach Hof Coburg Suhl Bad Kissingen Erlangen Ansbach Wertheim Darmstadt Liege Genk Hasselt Antwerp Sint-Niklaas Gent Brugge Bruxelles Tournai Dunkerque Calais Dover Folkestone Londra Canterbury Chelmsford Colchester Ipswich Cambridge Norwich Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Bournemouth Bath Bristol Swindon Cardiff Newport Gloucester Hereford Worcester Oxford Reading Basingstoke Winchester Southampton Luton Manchester Bedford Kettering Corby Peterborough Leicester Grantham Boston Coventry Birmingham Wolverhampton Nottingham Derby Stoke on Trent Chester Liverpool Warrington Sheffield Lincoln Grimsby Scunthorpe Doncaster Blackpool Leeds York
Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Wolfsberg Innsbruck Bregenz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Starnberg Koln Bonn Singen Winterthur Metz Verdun Reims Meaux Paris Paris Lyon Dijon Rennes Le Mans Nantes Soissons Compiegne Beauvais Rouen Chartres Mulhouse Besancon Dole Macon Nice Cannes Marseille Nancy Troyes Clermont-Ferrand Brive-la-Gaillarde Bordeaux Chartres Tours La Rochelle
Tatabanya Gyor Hegyeshalom Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Amstetten Wolfsberg Braunau am Inn Sankt Polten Melk Wels Innsbruck Bregenz Linz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Hannover Bremen Hamburg Lubeck Kiel Munster Dortmund Essen Dusseldorf Bonn Trier Luxembourg Saarbrucken Stuttgart Freiburg Offenburg Singen Winterthur Zurich Basel Zug Lucerne Sankt Gallen Berna
18:02 CATAMAD Biharea Cauaceu Salard Siniob Sarcau Spinus Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Chiribis Poiana Bogeiu Popesti Voivozi Budoi
18:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
18:15 Viena Amstetten Wels Linz Passau Deggendorf Straubing Regensburg Amberg Stuttgart Bayreuth Kulmbach Hof Coburg Suhl Bad Kissingen Erlangen Ansbach Wertheim Darmstadt Liege Genk Hasselt Antwerp Sint-Niklaas Gent Brugge Bruxelles Charleroi Mons Namur Kortrijk Wavre Tournai Waregem Ostende Dunkerque Calais Dover Folkestone Londra Canterbury Chelmsford Colchester Ipswich Cambridge Norwich Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Bournemouth Exeter Torquay Plymouth Bath Bristol Swindon Weston-super-Mare Cardiff Newport Swansea Gloucester Hereford Worcester Oxford Reading Basingstoke Winchester Southampton Luton Bedford Kettering Corby Peterborough Leicester Grantham Boston Coventry Birmingham Wolverhampton Nottingham Derby Stoke on Trent Chester Liverpool Warrington Manchester Sheffield Lincoln Grimsby Scunthorpe Doncaster Kingston upon Hull Blackpool Bradford Leeds York Harrogate Lancaster Kendal Carlisle Middlesbrough Durham Newcastle upon Tyne
18:20 Oradea Oradea Oradea
18:25 Oradea Oradea
18:30 Baile Felix Baile 1 Mai
Oradea
Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
Giltrans Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Worthing Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Bridgwater Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Bridport Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Swansea Llanelli Carmarthen Milford Haven Exeter Exmouth Torquay Plymouth Saint Austell Newquay Truro Helston Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Scarborough Kendal Barrow in Furness Darlington Middlesbrough Durham Penrith Carlisle Sunderland Newcastle upon Tyne
Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
Sarbi
Giltrans Liege Hasselt Genk Bruxelles Gent Lierre Geel Antwerp Maastricht Roermond Venlo Weert Eindhoven Helmond Tilburg Breda Roosendaal Middelburg Vlissingen Nijmegen Oss Waalwijk Dordrecht Rotterdam Arnhem Ede Utrecht Amersfoort Apeldoorn Almelo Zwolle Kampen Almere-Buiten Haga Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Meppel Emmen
Giltrans Trieste Monfalcone San Giorgio di Nogaro Latisana Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Rovigo San Bonifacio Verona Ferrara Mantova Modena Bologna Reggio nell'Emilia Imola Lugo Faenza Ravenna Forli Parma Brescia Cesena Rimini Cremona Piacenza Prato Calenzano Bergamo Monza Milano Pavia Arezzo Pesaro Senegalia Ancona Novara Alessandria Tortona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Teramo Pescara Orvieto Terni Asti Bra Moncalieri Torino Rivoli Roma Frosinone Cassino Vasto Termoli Caserta San Severo Napoli Pinerolo Cuneo Foggia Avellino Salerno Barletta Andria Bari Altamura Matera Potenza Polla Sala Consilina Scalea Castrovillari Bernalda Ginosa Policoro Gioia del Colle Martina Franca Taranto Ostuni Brindisi Manduria Lecce Corigliano Calabro Rossano Paola Rende Cosenza Cariati Ciro Marina San Giovanni in Fiore Crotone Petilia Policastro Cutro Isola di Capo Rizzuto Botricello Catanzaro Lamezia Terme Soverato Marina Badolato Stilo Monasterace Tropea Ricadi Rosarno Polistena Gioia Tauro Taurianova Siderno Marina Locri Palmi Bovalino Marina Bianco Villa San Giovanni Reggio di Calabria Bova Marina Melito di Porto Salvo
Omnitrans Cristior
Bratislava Brno Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Gorlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhuttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannover Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Luneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Lubeck Neumunster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Emden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liege Namur Arlon Luxembourg
Bratislava Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Bautzen Gorlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhuttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannover Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Luneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Lubeck Neumunster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liege Namur Arlon Luxembourg
Viena Melk Amstetten Landshut Freising Erding Dachau Munchen Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tubingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Ingolstadt Nurnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Wurzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrucken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Gottingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Aachen Koln Wuppertal Dusseldorf Duisburg Duisburg Essen Munster Osnabruck Minden Monchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn
Klagenfurt Villach Udine Venetia Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forli Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma
18:33 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
18:40 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
18:45 Oradea Oradea
Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
18:51 Oradea
19:00 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Hodos
Cluj Napoca
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
Sarbi
Tatabanya Gyor Hegyeshalom Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Amstetten Wolfsberg Braunau am Inn Sankt Polten Melk Wels Kufstein Innsbruck Bregenz Linz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Starnberg Hannover Bremen Hamburg Lubeck Kiel Munster Dortmund Essen Dusseldorf Koln Bonn Trier Luxembourg Saarbrucken Stuttgart Freiburg Offenburg Singen Winterthur Zurich Basel Zug Lucerne Sankt Gallen Berna Metz Verdun Reims Meaux Paris Paris Lyon Dijon Rennes Le Mans Nantes Chartres Mulhouse Belfort Besancon Nice Cannes Nancy Bordeaux Chartres Tours
19:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
19:15 Cenalos Import Export SRL Siniob
19:30 BELMONDO IMPEX Serghis
Salard
Cenalos Import Export SRL Siniob
Burzuc
Giltrans Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Marburg an der Lahn Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Strasbourg Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Bremen Celle Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Hamburg Bern Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg
19:35 Acular Com SRL Husasau De Cris
19:45 Oradea Oradea
Acular Com SRL Husasau De Cris
BELMONDO IMPEX Serghis
19:51 Oradea
19:56 Oradea
20:00 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Transderna SRL Derna
Transderna SRL Spinus
Acular Com SRL Felcheriu
Ovis Tour SRL Virciorog Virciorog
Intrans S.A. Balaia
Intrans S.A. Ineu De Cris
BEPS TRAVEL Arad
BEPS TRAVEL Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Corcaigh Luxembourg Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stafford Stoke on Trent Warrington Liverpool Chester Holyhead Dublin Dun Dealgan Portadown Belfast
Burzuc
Sarbi
BEPS TRAVEL Southend-on-Sea Oxford Gloucester Harrogate Colchester Middlesbrough Hereford Ipswich Durham Birmingham Norwich Sunderland Stoke on Trent Newcastle upon Tyne Manchester Crewe Edinburgh Dunfermline Essen Northwich Carlisle Dumfries Chester Kirkcaldy Liverpool Glasgow Stirling Perth Dundee Aberdeen Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Wembley Watford Luton Northampton Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds
20:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:05 Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:10 Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
20:15 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita Suplacu De Barcau Porti Ipu Zauan Nusfalau Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:25 Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
20:40 Oradea Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
20:43 Sanmartin Baile Felix Hidiselu de Sus Hidiselu de Jos Hidisel Tasad Dragesti Bucium Ceica Dusesti Sambata Copaceni Bratesti Rabagani Rabagani Feneris Feneris Pocola Beius Beius Beius Gradinari Draganesti Sudrigiu Sudrigiu Rieni Petrileni Stei Stei
20:45 Oradea Oradea
20:50 Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Como Como Milano Milano Novara Novara Torino Torino Asti Asti Alessandria Alessandria Tortona Tortona Pavia Pavia Piacenza Piacenza Cremona Cremona Parma Parma Mantova Mantova Modena Modena Trieste Venetia Mirano Padova Bologna Prato Firenze Roma Napoli Salerno
20:51 Oradea
21:00 Oradea Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Novara Torino Budapesta Maribor Ljubljana Trieste Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Modena Parma Piacenza Pavia Milano Torino
21:04 Oradea Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:10 Nojorid Les Gepiu Bicaciu Inand Homorog Madaras Salonta
21:35 Oradea Oradea Oradea
21:40 Oradea Oradea
21:45 Oradea
22:00 Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Como Como Milano Milano Novara Novara Torino Torino Asti Asti Alessandria Alessandria Tortona Tortona Pavia Pavia Piacenza Piacenza Cremona Cremona Parma Parma Mantova Mantova Modena Modena Trieste Trieste Trieste Venetia Venetia Venetia Mirano Mirano Mirano Padova Padova Padova Bologna Bologna Bologna Prato Prato Prato Firenze Firenze Firenze Roma Roma Roma Napoli Napoli Napoli Salerno Salerno Salerno
Arad Timisoara
Carei Satu Mare Baia Mare
Marghita Simleu Silvaniei Zalau
Folkestone Luton Southend-on-Sea Southend-on-Sea Luton Luton Folkestone Folkestone Southend-on-Sea Folkestone Southend-on-Sea Hastings Milton Keynes Chelmsford Chelmsford Milton Keynes Milton Keynes Hastings Hastings Chelmsford Hastings Chelmsford Eastbourne Colchester Eastbourne Colchester Eastbourne Bedford Colchester Colchester Bedford Bedford Eastbourne Brighton Brighton Ipswich Brighton Ipswich Brighton Northampton Ipswich Ipswich Northampton Northampton Guildford Guildford Norwich Guildford Norwich Guildford Cambridge Norwich Norwich Cambridge Cambridge Kettering Kettering Basingstoke Basingstoke Basingstoke Basingstoke Kettering Corby Corby Reading Reading Reading Reading Corby Peterborough Peterborough Winchester Winchester Winchester Winchester Peterborough Leicester Leicester Southampton Southampton Southampton Southampton Leicester Loughborough Loughborough Bristol Bristol Bristol Bristol Loughborough Swindon Derby Derby Derby Swindon Swindon Swindon Nottingham Nottingham Nottingham Chesterfield Chesterfield Chesterfield Lincoln Lincoln Lincoln Viena Viena Viena Viena Viena Munchen Munchen Munchen Munchen Munchen Passau Passau Passau Passau Passau Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Heidelberg Heidelberg Heidelberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Manheim Manheim Manheim Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Kaiserslautern Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg Charleroi Charleroi Charleroi Charleroi Charleroi Bruxelles Bruxelles Bruxelles Bruxelles Bruxelles Gent Gent Gent Gent Gent Brugge Brugge Brugge Brugge Brugge Calais Calais Calais Calais Calais Dover Dover Dover Dover Dover Canterbury Canterbury Canterbury Canterbury Canterbury Faversham Faversham Faversham Faversham Faversham Maidstone Maidstone Maidstone Maidstone Maidstone Rochester Rochester Rochester Rochester Rochester Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Oxford Oxford Oxford Oxford Oxford Bicester Bicester Bicester Bicester Bicester Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Worcester Worcester Worcester Worcester Worcester Warwick Warwick Warwick Warwick Warwick Coventry Coventry Coventry Coventry Coventry Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Chester Chester Chester Warrington Warrington Warrington Warrington Warrington Liverpool Liverpool Liverpool Liverpool Liverpool Preston Preston Preston Preston Preston Bolton Bolton Bolton Bolton Bolton Manchester Manchester Manchester Manchester Manchester Halifax Halifax Halifax Halifax Halifax Bradford Bradford Bradford Bradford Bradford Leeds Leeds Leeds Leeds Leeds York York York York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Kingston upon Hull Kingston upon Hull Kingston upon Hull Scunthorpe Scunthorpe Scunthorpe Scunthorpe Scunthorpe Doncaster Doncaster Doncaster Doncaster Doncaster Sheffield Sheffield Sheffield Sheffield Sheffield
Brno Luxembourg Linz Passau Praga Liege Plzen Deggendorf Dresda Namur Bayreuth Straubing Berlin Charleroi Bamberg Bogen Rostock Mons Schweinfurt Regensburg Lubeck Bruxelles Fulda Parsberg Gent Bad Hersfeld Brugge Kassel Neumarkt in der Oberpfalz Antwerp Gottingen Nurnberg Eindhoven Northeim Neustadt an der Aisch Tilburg Holle Wurzburg Hanau am Main Breda Wolfsburg Giesen Rotterdam Magdeburg Wetzlar Haga Halle Siegen Leipzig Haarlem Olpe Weimar Amsterdam Meinerzhagen Zwickau Utrecht Ludenscheid Chemnitz Apeldoorn Almelo Iserlohn Zwolle Bielefeld Emmen Bad Oeynhausen Groningen Hannover Hamburg Viena Viena Viena Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Pforzheim Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Heidelberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Manheim Worms Worms Worms Darmstadt Darmstadt Darmstadt Mainz Mainz Mainz Wiesbaden Wiesbaden Wiesbaden Frankfurt Frankfurt Frankfurt Koblenz Koblenz Koblenz Neuwied Neuwied Neuwied Bonn Bonn Bonn Koln Koln Koln Dusseldorf Dusseldorf Dusseldorf Wuppertal Wuppertal Wuppertal Duisburg Duisburg Duisburg Essen Essen Essen Bochum Bochum Bochum Dortmund Dortmund Dortmund Munster Munster Munster Greven Greven Greven Osnabruck Osnabruck Osnabruck Cloppenburg Cloppenburg Cloppenburg Oldenburg Oldenburg Oldenburg Bremen Bremen Bremen
Schwechat Ljubljana
Schwechat Ljubljana
22:20 Oradea Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
22:30 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
BELMONDO IMPEX Serghis
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
22:35 Episcopia Bihorului Biharea Biharea Cauaceu Salard Sfarnas Fegernicu Nou Sarcau Ciulesti Sarsig Poclusa de Barcau Chislaz Sanlazar Chiraleu Chiribis Marghita Marghita
22:40 Acular Com SRL Felcheriu
22:45 Intrans S.A. Ineu De Cris
Acular Com SRL Husasau De Cris
23:00 Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Cabritur Vicenza Ravenna Ravenna Vicenza Verona Lugo Lugo Verona Mantova Mantova Imola Imola Faenza Carpi Carpi Faenza Forli Modena Modena Forli Cesena Cesena Parma Cervia Parma Cervia Cesenatico Brescia Cesenatico Brescia Rimini Cremona Rimini Cremona Piacenza Riccione Piacenza Riccione Bergamo Cattolica Bergamo Cattolica Trento Pesaro Trento Pesaro Bolzano Fano Bolzano Fano Senegalia Senegalia Ancona Ancona Loreto Loreto Civitanova Marche Varese Civitanova Marche Varese Milano Porto San Giorgio Milano Porto San Giorgio San Benedetto del Tronto Novara San Benedetto del Tronto Novara Pavia Roseto degli Abruzzi Pavia Roseto degli Abruzzi Tortona Montesilvano Tortona Montesilvano Alessandria Pescara Alessandria Pescara Genova Sulmona Genova Sulmona Avezzano Savona Avezzano Savona Asti Latina Asti Latina Chieti Chieti Ortona Torino Ortona Torino Lanciano Rivoli Lanciano Rivoli Vasto Alba Vasto Alba San Salvo Bra San Salvo Bra Termoli Pinerolo Termoli Pinerolo Cuneo Lesina Cuneo Lesina San Severo Pietra Ligure San Severo Pietra Ligure Lucera Loano Lucera Loano Foggia Albenga Foggia Albenga Alassio Orta Nova Alassio Orta Nova Imperia Cerignola Imperia Cerignola Canosa di Puglia Taggia Canosa di Puglia Taggia Barletta Barletta Trani Trani Bisceglie Nice Bisceglie Nice Molfetta Molfetta Bitonto Bitonto Bari Bari Matera Matera Taranto Taranto Alberobello Alberobello Martina Franca Martina Franca Ostuni Ostuni Brindisi Brindisi Mesagne Trieste Mesagne Manduria Monfalcone Manduria Lecce Palmanova Lecce Pordenone Conegliano San Dona di Piave Treviso Castelfranco Veneto Mestre Padova Rovigo Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Montepulciano Orvieto Orte Fiano Romano Roma Colleferro Frosinone Cassino Caserta Napoli Avellino Salerno Battipaglia Potenza Sala Consilina Lagonegro Lauria Inferiore Praia a Mare Scalea Diamante Castrovillari Cassano al Ionio Sibari Marina Schiavonia Corigliano Calabro Tarsia Rossano Mirto Croscia Paola Rende Cosenza Lamezia Terme Catanzaro Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Taurianova Villa San Giovanni Messina Milazzo Patti Taormina Giarre Cefalu Catania Enna Caltanissetta Palermo Alcamo Trapani
Iuga Class Lux Dover Maidstone Dagenham Barking Londra Reading Swindon Bristol Newport Cardiff
23:30 Contessa Entellina Partanna Salemi Taormina Santa Ninfa Giarre Acireale Campobello di Mazara Catania Castelvetrano Siracusa Ribera Avola Caltabellotta Lido di Mondello Sciacca Rosolini Menfi Modica Mazara del Vallo Ragusa Strasatti Marsala Vittoria Marausa Gela Licata Paceco Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Nickelsdorf Viena Graz
Dover Maidstone
Mai multe despre Oradea
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Bihor