Botoșani Copălău Flămânzi Frumușica Hârlău Cotnari Târgu Frumos Roman Bacău | 00:10 |
---|
STEPTRANS Tătărăști Giurgeni Drăgești Gherdana Corbasca Corbasca Nouă Scărișoara Marvila Dealu Dieneț | 07:00 |
---|
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut | 07:15 |
---|
Focșani Tișița Adjud Sascut | 08:30 |
---|
Sempre Dritto Tour Paceco Torino Moncalieri Marausa Alba Marsala Strasatti Casale Monferrato San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Avellino Menfi Mercogliano Sciacca Asti Trapani Baiano Alessandria Caltabellotta Voghera Ribera Alcamo Castelvetrano Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Pavia Partinico Campobello di Mazara Stradella Nola Palermo Marigliano Castel San Giovanni Santa Ninfa Salemi Cefalù Torre del Greco Piacenza Partanna Tusa Scafati Caorso Santo Stefano di Camastra Nocera Superiore Cremona Sant'Agata di Militello Baronissi Minerbe Fisciano Ghedi Rocca di Capri Leone Chivasso Brolo Falcone Solofra Santhià Spasu Patti Sala Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Pero Atripalda Messina Reggio di Calabria Milano Acerno Villa San Giovanni Monza Montecorvino Rovella Rosarno Trezzo sull'Adda Dalmine Controne Lamezia Terme Falerna Bergamo Cosenza Rovato Agropoli Lauria Inferiore Ospitaletto Capaccio Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Villa Nuova Sala Consilina Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Battipaglia Vicenza Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 08:40 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău |
Suceava Cumpărătura Fălticeni Spătărești Vadu Moldovei Draguseni Cristești Moțca Hanul Ancutei Bărticești Săbăoani Roman Secuieni Filipești Bacău N.Balcescu | 11:20 |
---|
Sempre Dritto Tour Bacău | 11:40 |
---|
STEPTRANS Bacău Nicolae Bălcescu Faraoaní Cleja | 12:30 |
---|
Iași Razboieni Strunga Miclăușeni Traian Horia Nicolae Bălcescu | 14:10 |
---|
Constanța Hârșova Giurgeni Gura Ialomiței Spiru Haret Viziru Valea Cânepei Albina Brăila Șendreni Independența Liești Tecuci Tișița Pufești Adjud Sascut | 14:15 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău | 14:45 |
---|
STEPTRANS Tătărăști Giurgeni Drăgești Gherdana Corbasca Corbasca Nouă Scărișoara Marvila Dealu Dieneț | 15:00 |
---|
Iași Bălțați Strunga Miclăușeni Traian Filipești Bogdan Vodă Nicolae Bălcescu Cleja | 15:36 |
---|
Iași Târgu Frumos Miclăușeni Roman Filipești Bacău | 15:45 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău | 17:45 |
---|
STEPTRANS Bacău Nicolae Bălcescu Faraoaní Cleja | 18:30 |
---|
Focșani Bizighești Tișița Haret Sascut | 18:34 |
---|
Focșani Garoafa Mărășești Haret Călimănești Sascut | 19:34 |
---|
Focșani Tișița Mărășești Adjud Sascut | 20:10 |
---|
Constanța Ovidiu Hârșova Viziru Brăila Tecuci Tișița Mărășești Adjud | 23:50 |