Română

Autocare Arad Romania ➞ Padova Italia

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:10
08:10
LMMJVSD
1zi43'
06:30
08:58
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
Informații
23:00
09:20
LMMJVSD
20h33'
17:00
05:58
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
15:20
11:20
LMMJVSD
16h28'
13:10
03:48
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
19:00
13:00
LMMJVSD
16h30'
10:20
05:30
a doua zi
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
05:20
14:00
LMMJVSD
12h
18:30
02:00
a doua zi
Amring
LMMJVSD
80
Circulă doar marți
Informații
11:40
15:00
LMMJVSD
15h
10:10
06:00
a doua zi
Latino Expres
LMMJVSD
Circulă doar vineri
Informații
08:20
17:00
LMMJVSD
15h45'
10:40
08:45
a doua zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
75
Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă
Informații
07:20
22:00
LMMJVSD
16h
16:40
14:00
a doua zi
Coltrans
LMMJVSD
Informații
16:00
22:00
LMMJVSD
13h55'
11:20
11:55
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
80
Informații
11:40
23:00
LMMJVSD
14h45'
05:50
13:45
a doua zi
TST Turistik
LMMJVSD
69
Circulă începând cu 25.04.2020 .
COVID-19
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Arad - Padova

Despre Arad - Padova

Cât costă o călătorie cu autocarul Arad - Padova?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Arad la Padova este cuprins între 319 și 378 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Arad către Padova?

De la Arad la Padova circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Gara Mare (langa locomotiva), Gara CFR Arad, Autogara Arad, Autogara, Gara, Peco OMV, Gara Centrala, Benzinaria Lukoil.

Când pleacă autocarul din Arad către Padova?

Primul autobuz din Arad pleacă la 08:10, iar ultimul este la 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Padova?

Călătoria Arad-Padova cu autocarul, durează între 12h și 1zi43'.

Filtru