Română

Curse Bacau - Adjud

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Bacau la Adjud
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:15
01:00
LMMJVSD
1h30'
14:19 02:30 Tarsin
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
11:11
07:30
LMMJVSD
1h
14:53 08:30 Aventin
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
12:48
07:30
LMMJVSD
1h
16:37 08:30 Aventin
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
11:54
10:20
LMMJVSD
1h
18:32 11:20 Tarsin
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
10:10
10:50
LMMJVSD
55'
18:43 11:45 HERMES
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
10:23
14:00
LMMJVSD
1h
24:46 15:00 Aventin
LMMJVSD
10lei
Cumpără bilet
Informații
10:9
14:15
LMMJVSD
1h25'
20:47 15:40 Tarsin
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
10:14
00:15
LMMJVSD
1h25'
24:27 01:40 NICOTUR
LMMJVSD
Informații
10:2
00:45
LMMJVSD
1h05'
22:6 01:50 LYK
LMMJVSD
Informații
9:51
01:05
LMMJVSD
55'
24:55 02:00 Flozampet
LMMJVSD
Informații
12:15
05:45
LMMJVSD
1h
19:12 06:45 Teisa
LMMJVSD
8lei
Informații
8:56
07:00
LMMJVSD
1h12'
22:34 08:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
Informații
8:12
08:30
LMMJVSD
1h12'
17:32 09:42 maSSaro
LMMJVSD
10lei
Informații
11:17
09:15
LMMJVSD
1h05'
17:1 10:20 Irina Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:52
09:15
LMMJVSD
1h
22:54 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
10lei
Informații
8:47
09:45
LMMJVSD
1h
18:37 10:45 Pristyl
LMMJVSD
15lei
Rezervă acum
Informații
13:8
09:45
LMMJVSD
1h
21:5 10:45 Teisa
LMMJVSD
8lei
Informații
8:43
10:00
LMMJVSD
1h12'
14:40 11:12 Romdan Trans
LMMJVSD
Informații
13:33
11:15
LMMJVSD
1h05'
23:9 12:20 LYK
LMMJVSD
Informații
10:38
11:25
LMMJVSD
2h10'
22:35 13:35 TASA Suceava
LMMJVSD
12lei
Informații
13:1
11:30
LMMJVSD
1h12'
15:26 12:42 maSSaro
LMMJVSD
10lei
Informații
9:26
11:30
LMMJVSD
1h
19:46 12:30 Compania RVG
LMMJVSD
15lei
Cursa se reia din 01.07.2018 .
SE REIA DIN 01.07.2018 CURSA SEZONIERA
Informații
9:17
13:00
LMMJVSD
1h12'
21:27 14:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
Informații
8:2
13:00
LMMJVSD
50'
14:56 13:50 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
9:48
13:25
LMMJVSD
2h10'
14:11 15:35 TASA Suceava
LMMJVSD
12lei
Informații
11:1
14:30
LMMJVSD
1h12'
23:30 15:42 maSSaro
LMMJVSD
10lei
Informații
11:45
15:30
LMMJVSD
1h10'
21:4 16:40 Auto Record
LMMJVSD
Informații
10:23
16:00
LMMJVSD
1h12'
21:15 17:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
Informații
10:47
16:30
LMMJVSD
1h
21:45 17:30 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
9:10
17:30
LMMJVSD
1h12'
19:34 18:42 maSSaro
LMMJVSD
10lei
Informații
10:12
19:40
LMMJVSD
1h
14:33 20:40 Irina Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
9:6
21:45
LMMJVSD
30'
19:25 22:15 LYK
LMMJVSD
Informații
13:31
22:00
LMMJVSD
1h
20:25 23:00 Pristyl
LMMJVSD
15lei
Rezervă acum
Informații
11:29
22:15
LMMJVSD
1h
24:7 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
10lei
Informații
9:36
22:45
LMMJVSD
1h
16:40 23:45 Teisa
LMMJVSD
8lei
Informații
8:51
22:55
LMMJVSD
1h05'
24:25 00:00
a doua zi
Transport Mixt Dorohoi
LMMJVSD
Informații
11:38
23:00
LMMJVSD
1h
16:54 00:00
a doua zi
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
12:42
23:25
LMMJVSD
2h10'
19:17 01:35
a doua zi
TASA Suceava
LMMJVSD
12lei
Informații
13:30
23:30
LMMJVSD
1h
23:9 00:30
a doua zi
TRANS DOR
LMMJVSD
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru