Română

Autobuze Constanța → Medgidia

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
04:50
00:00
LMMJVSD
1h
12:00
01:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
09:40
06:00
LMMJVSD
1h
07:30
07:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
07:10
07:00
LMMJVSD
1h
12:30
08:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
21:00
08:00
LMMJVSD
1h
23:20
09:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
09:00
09:00
LMMJVSD
1h
23:00
10:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
16:10
10:00
LMMJVSD
1h
09:30
11:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
15:20
11:00
LMMJVSD
1h
13:50
12:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
05:30
12:00
LMMJVSD
1h
20:40
13:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
20:40
13:00
LMMJVSD
1h
17:40
14:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
03:40
13:45
LMMJVSD
1h05'
22:30
14:50
Eurotur Barlad
LMMJVSD
Informații
07:20
14:00
LMMJVSD
1h
06:40
15:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
08:20
15:00
LMMJVSD
1h
18:00
16:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
13:20
16:00
LMMJVSD
1h
12:40
17:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
03:20
17:00
LMMJVSD
1h
18:10
18:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
01:10
18:00
LMMJVSD
1h
15:40
19:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
22:40
19:00
LMMJVSD
1h
08:20
20:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
05:40
20:00
LMMJVSD
1h
06:30
21:00
Servcom Adrian
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Constanța - Medgidia

Despre Constanța - Medgidia

De unde pleacă autocarul din Constanța către Medgidia?

De la Constanța la Medgidia circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Statie Constanta, Gara CFR.

Când pleacă autocarul din Constanța către Medgidia?

Primul autobuz din Constanța pleacă la 00:00, iar ultimul este la 20:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Constanța către Medgidia?

Călătoria Constanța-Medgidia cu autocarul, durează între 1h și 1h05'.

Filtru