Română

Autocare Craiova Romania ➞ Budapesta Ungaria

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
20:30
00:00
LMMJVSD
10h30'
10:50
10:30
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
23:40
00:01
LMMJVSD
15h29'
21:30
17:00
Latino Expres
LMMJVSD
Informații
07:10
00:05
LMMJVSD
11h55'
08:10
12:00
Exotic Travel
LMMJVSD
90
Rezervă acum
Informații
03:40
02:00
LMMJVSD
14h
16:40
16:00
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
23:00
02:45
LMMJVSD
2h45'
22:50
05:30
Europa Buss
LMMJVSD
37£
Informații
05:10
02:55
LMMJVSD
12h35'
21:40
17:00
Latino Expres
LMMJVSD
Informații
05:40
03:10
LMMJVSD
10h50'
11:00
14:00
Patonad Tour
LMMJVSD
70
Circulă doar vineri
Informații
11:20
03:16
LMMJVSD
14h
09:40
17:16
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
11:10
16:00
LMMJVSD
15h20'
22:30
07:20
a doua zi
Patonad Tour
LMMJVSD
65
Informații
09:00
17:00
LMMJVSD
17h30'
16:40
10:30
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Craiova - Budapesta

Despre Craiova - Budapesta

Cât costă o călătorie cu autocarul Craiova - Budapesta?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Craiova la Budapesta este cuprins între 194 și 425 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Craiova către Budapesta?

De la Craiova la Budapesta circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Bacris, Agentia Latino Expres, McDonald's - Calea Bucuresti, BAUMAX - iesire spre Filiasi, Autogara Pelendava.

Când pleacă autocarul din Craiova către Budapesta?

Primul autobuz din Craiova pleacă la 00:00, iar ultimul este la 17:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Craiova către Budapesta?

Călătoria Craiova-Budapesta cu autocarul, durează între 2h45' și 21h29'.

Filtru