Română

Autobuze Pitești → Râmnicu Vâlcea

De la Pitești la Râmnicu Vâlcea circulă 41 autobuze cu plecare din stațiile Pitești - Statie Pitesti, Pitești - Autogara Nord (Girexim), Pitești - Lukoil Podul Viilor, Pitești - Petrom Bascov, Pitești - Lukoil linga Pasaj Bascov, Pitești - Petrom Pod Viilor, Pitești - Statie Bascov sens giratoriu și sosire în stațiile Râmnicu Vâlcea - Autogara Dacos, Râmnicu Vâlcea - Autogara Antares Transport (1 Mai), Râmnicu Vâlcea - Casa Alba, Râmnicu Vâlcea - Autogara Obada Trans , Râmnicu Vâlcea - Halta, Râmnicu Vâlcea - Peco Socar (pe centura) fosta Dacos, Râmnicu Vâlcea - Gara CFR Râmnicu Vâlcea.
Primul autobuz pleacă la 00:22. Ultimul este la 23:00. Călătoria durează peste 1h.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
00:22
13:400
LMMJVSD
1zi1h04'
17:30
01:26
a doua zi
Matdan Transport
LMMJVSD
18lei
Cumpără bilet
Informații
03:15
13:400
LMMJVSD
1h
07:30
04:15
SibiuBUS
LMMJVSD
120lei
Circulă doar duminică
Informații
10:07
09:400
LMMJVSD
1h18'
13:00
11:25
Normandia
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
14:30
05:300
LMMJVSD
1h
15:10
15:30
Alis Grup
LMMJVSD
12lei
Cumpără bilet
Informații
15:52
08:300
LMMJVSD
1h18'
22:00
17:10
Normandia
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
16:45
07:500
LMMJVSD
1h15'
07:10
18:00
Normandia
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
23:00
19:400
LMMJVSD
1h
10:50
00:00
a doua zi
SibiuBUS
LMMJVSD
120lei
Circulă doar luni, marți și sâmbătă
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
08:16
07:500
LMMJVSD
1h20'
20:10
09:36
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
20lei
Rezervă acum
Informații
08:45
23:00
LMMJVSD
1h15'
17:50
10:00
Amal Tour
LMMJVSD
Informații
08:45
14:300
LMMJVSD
1h15'
13:10
10:00
Fany
LMMJVSD
Informații
08:45
06:300
LMMJVSD
1h15'
14:00
10:00
Fany
LMMJVSD
Informații
09:46
05:500
LMMJVSD
1h12'
23:10
10:58
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
10:46
18:200
LMMJVSD
1h17'
05:30
12:03
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
10:46
12:200
LMMJVSD
1h17'
15:20
12:03
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
11:26
10:500
LMMJVSD
1h17'
08:20
12:43
IONESCU
LMMJVSD
14lei
Rezervă acum
Informații
11:26
10:300
LMMJVSD
1h17'
15:50
12:43
IONESCU
LMMJVSD
14lei
Rezervă acum
Informații
11:45
14:00
LMMJVSD
1h15'
22:30
13:00
Amal Tour
LMMJVSD
Informații
12:00
13:100
LMMJVSD
1h
10:10
13:00
Alis Grup
LMMJVSD
12lei
Informații
12:16
14:300
LMMJVSD
1h15'
16:20
13:31
ETA Targu Jiu
LMMJVSD
Informații
12:45
11:200
LMMJVSD
1h15'
08:10
14:00
Fany
LMMJVSD
Informații
12:46
14:300
LMMJVSD
1h17'
09:40
14:03
IONESCU
LMMJVSD
14lei
Rezervă acum
Informații
13:16
19:300
LMMJVSD
1h12'
06:40
14:28
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
13:45
10:00
LMMJVSD
1h34'
20:30
15:19
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
20lei
Rezervă acum
Informații
13:46
05:200
LMMJVSD
1h17'
11:50
15:03
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
13:46
11:300
LMMJVSD
1h17'
20:30
15:03
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
14:16
07:300
LMMJVSD
1h17'
23:50
15:33
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
14:46
16:00
LMMJVSD
1h17'
23:10
16:03
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
15:16
21:200
LMMJVSD
1h17'
09:50
16:33
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
15:31
22:00
LMMJVSD
1h17'
10:30
16:48
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
16:10
08:00
LMMJVSD
1h15'
23:00
17:25
Cento Trans
LMMJVSD
18lei
Rezervă acum
Informații
16:46
15:200
LMMJVSD
1h17'
17:40
18:03
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
17:16
14:00
LMMJVSD
1h17'
16:00
18:33
IONESCU
LMMJVSD
14lei
Rezervă acum
Informații
17:46
13:100
LMMJVSD
1h17'
13:30
19:03
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
18:16
12:200
LMMJVSD
1h20'
14:40
19:36
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
20lei
Rezervă acum
Informații
18:31
08:500
LMMJVSD
1h17'
11:40
19:48
ETA Targu Jiu
LMMJVSD
Informații
18:46
21:200
LMMJVSD
1h17'
19:00
20:03
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
19:16
18:500
LMMJVSD
1h12'
23:20
20:28
DACOS
LMMJVSD
15lei
Informații
19:45
06:200
LMMJVSD
1h15'
20:10
21:00
Amal Tour
LMMJVSD
Informații
20:16
09:200
LMMJVSD
1h17'
19:20
21:33
IONESCU
LMMJVSD
14lei
Rezervă acum
Informații
20:46
05:400
LMMJVSD
1h17'
14:30
22:03
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Circulă doar vineri
Informații
21:16
12:300
LMMJVSD
1h17'
07:10
22:33
Antares Transport
LMMJVSD
12lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru