Română

Autobuze Sibiu → Sebeș

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
19:20
12:15
LMMJVSD
45'
07:20
13:00
EMMALINES
LMMJVSD
Circulă începând cu 15.04.2020 .
,cu posibilitate de prelungire.Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele ce privesc transportul de persoane sunt suspendate
Informații
14:40
16:00
LMMJVSD
1h
18:40
17:00
Trans Polosam
LMMJVSD
20lei
Circulă începând cu 01.05.2020 .
ANULARE PANA PE 01.05.2020 PE MOTIV DE CORONAVIRUS CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
07:30
06:43
LMMJVSD
1h16'
22:10
07:59
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
16:50
08:15
LMMJVSD
1h
08:10
09:15
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
11:00
09:13
LMMJVSD
1h16'
20:00
10:29
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
09:20
10:43
LMMJVSD
1h16'
16:10
11:59
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
18:40
10:55
LMMJVSD
1h16'
12:50
12:11
Romtimex SRL
LMMJVSD
15lei
Informații
23:40
12:30
LMMJVSD
1h
17:00
13:30
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
20:20
12:30
LMMJVSD
1h
08:00
13:30
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
21:50
14:15
LMMJVSD
1h
09:20
15:15
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
08:30
14:18
LMMJVSD
1h16'
15:40
15:34
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
05:00
14:30
LMMJVSD
1h
23:00
15:30
Duda Trans
LMMJVSD
18lei
Informații
21:30
16:30
LMMJVSD
1h
07:10
17:30
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
20:40
17:00
LMMJVSD
30'
07:00
17:30
Amarilia
LMMJVSD
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
16:30
17:15
LMMJVSD
1h09'
19:00
18:24
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
14lei
Circulă începând cu 01.05.2020 .
Informații
03:50
17:18
LMMJVSD
1h16'
16:40
18:34
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
07:50
17:50
LMMJVSD
1h
17:40
18:50
Fany
LMMJVSD
Circulă începând cu 16.04.2020 .
pandemie COVID
Informații
19:30
18:30
LMMJVSD
15'
12:10
18:45
Amarilia
LMMJVSD
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
19:10
19:00
LMMJVSD
1h04'
18:10
20:04
DACOS
LMMJVSD
14lei
Informații
09:10
19:30
LMMJVSD
1h30'
19:20
21:00
Cento Trans
LMMJVSD
15lei
Circulă începând cu 16.04.2020 .
CURSA SE SUSPENDA PE PERIOADA STARII DE URGENTA!
Informații
13:50
22:00
LMMJVSD
30'
17:10
22:30
Amarilia
LMMJVSD
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Sibiu - Sebeș

Despre Sibiu - Sebeș

Cât costă o călătorie cu autocarul Sibiu - Sebeș?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Sibiu la Sebeș este cuprins între 11 și 32 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Sebeș?

De la Sibiu la Sebeș circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Q7 Sibiu, Parcare McDonalds, Motel Select-Petrom, Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Gara CFR Sibiu, Autogara Turnisor (Atlassib), Benzinaria Petrom vis-a-vis de poligrafie pe C-lea Alba Iulia (aproape de podul Cibin).

Când pleacă autocarul din Sibiu către Sebeș?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la 06:43, iar ultimul este la 22:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Sebeș?

Călătoria Sibiu-Sebeș cu autocarul, durează între 15' și 1h30'.

Filtru