Română

Autobuze Suceava → Cristești

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
19:00
07:30
LMMJVSD
1h35'
07:00
09:05
HERMES
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
08:40
10:00
LMMJVSD
1h15'
21:00
11:15
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
01:10
05:30
LMMJVSD
1h
22:00
06:30
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
03:30
06:15
LMMJVSD
1h
13:20
07:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
11:00
07:00
LMMJVSD
1h
18:20
08:00
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
06:30
08:30
LMMJVSD
1h
15:00
09:30
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
06:10
10:15
LMMJVSD
1h
13:50
11:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
02:50
11:15
LMMJVSD
1h
05:10
12:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
15:10
12:15
LMMJVSD
1h
09:50
13:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
14:20
13:00
LMMJVSD
1h
06:20
14:00
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
01:20
13:30
LMMJVSD
1h
21:20
14:30
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
09:50
14:15
LMMJVSD
1h
15:30
15:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
05:50
15:30
LMMJVSD
1h
05:30
16:30
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
03:30
17:15
LMMJVSD
1h
21:40
18:15
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
21:50
18:30
LMMJVSD
1h
19:10
19:30
INTERTRANS COMPANY
LMMJVSD
Informații
16:50
20:10
LMMJVSD
1h05'
20:40
21:15
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Suceava - Cristești

Despre Suceava - Cristești

Cât costă o călătorie cu autocarul Suceava - Cristești?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Suceava la Cristești este de 15 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Suceava către Cristești?

De la Suceava la Cristești circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intertrans Company Suceava, Agentia TRANS-NICOLAESCU - Centru Statie Mc' Donald's, Parcare Hotel Bucovina.

Când pleacă autocarul din Suceava către Cristești?

Primul autobuz din Suceava pleacă la 05:30, iar ultimul este la 20:10.

Când durează călătoria cu autocarul din Suceava către Cristești?

Călătoria Suceava-Cristești cu autocarul, durează între 1h și 1h35'.

Filtru