Română

Autobuze Timișoara → Deva

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
20:20
06:00
LMMJVSD
3h
17:50
09:00
Duda Trans
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
01:10
07:00
LMMJVSD
3h50'
07:10
10:50
Duda Trans
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
16:30
14:00
LMMJVSD
3h30'
07:30
17:30
Apetrans
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
17:00
15:00
LMMJVSD
3h
06:00
18:00
Duda Trans
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
20:30
06:30
LMMJVSD
3h30'
17:20
10:00
Vertrantis
LMMJVSD
40lei
Informații
09:50
06:45
LMMJVSD
3h
11:50
09:45
Fany
LMMJVSD
Informații
03:40
07:00
LMMJVSD
2h25'
18:10
09:25
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
16:40
08:30
LMMJVSD
2h30'
23:00
11:00
Amarilia
LMMJVSD
40lei
Informații
12:30
10:00
LMMJVSD
4h
15:50
14:00
Vertrantis
LMMJVSD
40lei
Informații
14:10
10:00
LMMJVSD
3h
21:40
13:00
Fany
LMMJVSD
Informații
05:10
10:20
LMMJVSD
3h40'
07:10
14:00
Ariesul
LMMJVSD
29lei
Informații
14:50
11:00
LMMJVSD
2h45'
13:20
13:45
Amarilia
LMMJVSD
40lei
Informații
19:10
12:10
LMMJVSD
3h50'
23:10
16:00
AUTOGENN
LMMJVSD
36lei
Informații
02:00
13:00
LMMJVSD
3h15'
15:20
16:15
Ducato Trans
LMMJVSD
30lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Informații
23:10
13:30
LMMJVSD
2h55'
07:30
16:25
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
14:30
14:00
LMMJVSD
3h33'
22:10
17:33
Interservice Hunedoara
LMMJVSD
Informații
20:00
14:30
LMMJVSD
3h40'
06:00
18:10
Transmixt Sibiu
LMMJVSD
43lei
Rezervă acum
Informații
05:30
15:30
LMMJVSD
3h
18:20
18:30
AUTOGENN
LMMJVSD
30lei
Informații
19:30
16:00
LMMJVSD
3h
16:20
19:00
Crinul Aries
LMMJVSD
32lei
Informații
22:50
23:00
LMMJVSD
2h25'
12:30
01:25
a doua zi
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
05:00
23:00
LMMJVSD
2h30'
16:40
01:30
a doua zi
Amarilia
LMMJVSD
40lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Timișoara - Deva

Despre Timișoara - Deva

Cât costă o călătorie cu autocarul Timișoara - Deva?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Timișoara la Deva este cuprins între 28 și 72 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Timișoara către Deva?

De la Timișoara la Deva circulă 21 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Super Imposer , Autogara Autotim S.A., Autogara Normandia, Statie parcare Gara de Nord, Peco OMV Gara de Nord, CDI - centru medical Medlife si Banca Transilvania, AUTOGENN.

Când pleacă autocarul din Timișoara către Deva?

Primul autobuz din Timișoara pleacă la 06:00, iar ultimul este la 23:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Timișoara către Deva?

Călătoria Timișoara-Deva cu autocarul, durează între 2h25' și 4h.

Filtru