Română

Mersul autobuzelor Zalau

Salaj, Romania

Stațiile și autogările din Zalau

Benzinaria Petrom

str.Porolissum nr 13A

Autogara Cento Trans

Str. Tudor Vladimirescu nr.54A

Autogara Tora Trans SRL

Str. Tudor Vladimirescu nr.54

Agentia TARSIN Zalau

Str. Mihai Viteazu nr. 54, vis-a-vis de LIDL

Benzinarie OMV iesire spre Satu Mare

str. Mihai Viteazul 107-109

OMV

VIZAVI DE PENSIUNEA RAMONA
Plecări din Zalau
Ora Către
00:30 Satu Mare Carei
00:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
05:30 MaxiBus Travel Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Amberg Amberg Nurnberg Nurnberg Namur Namur Bruxelles Bruxelles Lille Lille Calais Calais Dover Dover Londra Londra City of Westminster City of Westminster Slough Slough Maidstone Maidstone Chelmsford Chelmsford Reading Reading Oxford Oxford Canterbury Canterbury Portsmouth Portsmouth Winchester Winchester Southampton Southampton Bournemouth Bournemouth Cambridge Cambridge Brighton Brighton Salisbury Salisbury Chichester Chichester Peterborough Peterborough Coventry Coventry Bristol Bristol Swindon Swindon Bath Bath Newport Newport Cardiff Cardiff Port Talbot Port Talbot Swansea Swansea Gloucester Gloucester Wolverhampton Wolverhampton Leicester Leicester Norwich Norwich Stoke on Trent Stoke on Trent Worcester Worcester Birmingham Birmingham Nottingham Nottingham Derby Derby Hereford Hereford Lincoln Lincoln Sheffield Sheffield Leeds Leeds Bradford Bradford Taunton Taunton Yeovil Yeovil Exeter Exeter Exmouth Exmouth Plymouth Plymouth York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Preston Preston Lancaster Lancaster Liverpool Liverpool Chester Chester Manchester Manchester Sunderland Sunderland Truro Truro Durham Durham Newcastle upon Tyne Newcastle upon Tyne Carlisle Carlisle
MaxiBus Travel Oradea
05:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
06:00 Budapesta Budapesta Budapesta
Zalau
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
AUTOGENN Zimbor Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
06:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
06:25 Zalau
06:30 Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
J&R CAR ARAD Criseni Cristuri Criseni Doba Dobrin Verveghiu Naimon Bulgari Salatig Cehu Silvaniei Cehu Silvaniei Horoatu Cehului Biusa Benesat Ticau Ulmeni Tohat Salsig Gardani Farcasa Sarbi Tamaia Buzesti Ardusat Coltirea Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
06:35 Panic
06:40 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
06:45 Vinator Trans Huedin
07:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
Zalau
07:15 Satu Mare
Euro-Maxi-Taxi SRL Ciucea
07:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
07:25 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Hereclean Varsolt Crasna Horoatu Crasnei Starciu Starciu Hurez
07:28 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
07:30 Panic
Cluj Napoca
Treznea Treznea Bozna Agrij Bodia Buciumi Bogdana
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
07:35 Zalau
07:40 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
07:45 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
07:55 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
08:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
08:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
08:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Satu Mare
Cluj Napoca
Zalau
08:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
09:00 Zalau
Charter Kristakis Travel Halkidiki
09:05 Zalau
09:30 Cluj Napoca
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
09:38 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
09:40 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
09:45 Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti
10:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
10:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:40 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:45 Satu Mare
11:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
11:05 Zalau
11:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:20 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
11:28 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
11:30 Cluj Napoca
Zalau
11:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Varsolt Crasna Horoatu Crasnei Starciu Starciu Hurez
11:55 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
12:00 Zalau
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
12:15 Satu Mare
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
12:30 Zalau
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
12:40 Treznea Treznea Bozna Agrij Bodia Buciumi Bogdana
12:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
12:55 Zalau
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
13:10 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Budapesta Gyor Tatabanya Viena Tulln Stockerau Sankt Polten Melk Arbesbach Perg Wieselburg Amstetten Sankt Valentin Ansfelden Aschach an der Donau Leonding Freistadt Steyregg Linz Wels Vocklabruck Mattighofen Liezen Salzburg Leogang Ellmau Zell am Ziller Fugen Innsbruck Mayrhofen Wenns Sankt Anton am Arlberg Lech Gaschurn Feldkirch Dornbirn Sankt Gallen Basel Berna Zug Zurich Lucerne Biel Neuchatel Winterthur Baden Lorrach Rheinfelden Waldshut-Tiengen Feldberg Freiburg im Breisgau
13:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:18 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
13:20 Panic
13:25 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Cluj Napoca
13:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Satu Mare
14:00 Budapesta Gyor Bratislava Parndorf Wiener Neustadt Baden Klosterneuburg Mattersburg Neukirchen Krumbach Pinkafeld Viena Oberwart Hattelberg Stegersbach Gussing Furstenfeld Feldbach Bad Gleichenberg Leibnitz Graz Voitsberg Stainz Gratkorn Weiz Vorau Frohnleiten Leoben Kapfenberg Sankt Polten Melk Hollabrunn Horn Zwettl Stadt Gmunden Freistadt Amstein Waidhofen an der Ybbs Mariazell Spielberg Leibnitz Bad Radkersburg Wolfsberg Klagenfurt Spittal an der Drau Treffen Murau Lienz Tauplitz Bad Aussee Bad Ischl Salzburg Gmunden Wels Braunau am Inn Linz Freistadt Villach Bad Griesbach Burghausen Bad Reichenhall Prien am Chiemsee Rosenheim Tegernsee Garmisch-Partenkirchen Oberstdorf Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Ravensburg Singen Konstanz Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tarvisio Gemona del Friuli Udine Trieste Portogruaro Conegliano Treviso Venetia Chioggia Padova Castelfranco Veneto Vicenza Mestre Verona Mantova Rovereto Trento Bolzano Merano Brescia Cremona Bergamo Monza Lecco Como Milano Pavia Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Tortona Alessandria Asti Novara Biella Torino Cuneo Aosta Pinerolo Genova
14:10 Budapesta Brno Praga Dresda Bautzen Chemnitz Zwickau Jena Cottbus Leipzig Halle Magdeburg Potsdam Berlin Neubrandenburg Waren Greifswald Stralsund Rostock Schwerin Luneburg Hannover Bremen Hamburg Norderstedt Heide Neumunster Lubeck Kiel Husum Flensburg Sonderborg Tonder Abenra Vojens Haderslev Ribe Esbjerg Varde Kolding Middelfart Odense Svendborg Nyborg Slagelse Naestved Roskilde Copenhagen Fredericia Vejle Horsens Billund Skanderborg Ikast Herning Silkeborg Arhus Holstebro Viborg Randers Skive Hobro Hadsund Farso Nibe Hals Aalborg
14:15 TRANSIM Huedin
Zalau
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
14:20 Bratislava Viena Brno Plzen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Hanau am Main Frankfurt Koblenz Bonn Koln Wuppertal Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Bielefeld Duren Aachen Maastricht Hasselt Genk Liege Louvain-la-Neuve Namur Mons Bruxelles Antwerp Gent Brugge Ostende Dunkerque Calais Dover Margate Canterbury Folkestone Hastings Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Bournemouth Poole Southampton Salisbury Winchester Basingstoke Reading Maidstone Southend-on-Sea Chelmsford Colchester Ipswich Croydon Londra Londra Luton Oxford Milton Keynes Bedford Cambridge Bury Saint Edmunds Loveston Norwich Peterborough Boston Lincoln Grantham Leicester Coventry Leamington Birmingham Worcester Cheltenham Gloucester Chippenham Bristol Bath Yeovil Weston-super-Mare Taunton Weymouth Exeter Plymouth Barnstaple Newport Cardiff Swansea Llanelli Hereford Wolverhampton Shrewsbury Wrentham Derby Nottingham Stoke on Trent Liverpool Wardington Manchester Sheffield Doncaster Grimsby Kingston upon Hull Leeds Bradford Huddersfield Preston Blackpool Harrogate York Lancaster Kendal Stockton-on-Tees Middlesbrough Hartlepool Durham Carlisle Newcastle upon Tyne
Budapesta Bratislava Viena Brno Praga Plzen Weiden in der Oberpfalz Passau Degendorf Regensburg Landshut Freising Dachau Germering Munchen Rosenheim Starnberg Memmingen Kempten Leutkirch im Allgau Ravensburg Lindau Friedrichshafen Tuttlingen Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Villingen Offenburg Freudenstadt Rastatt Baden-Baden Ettlingen Goppingen Ludwigsburg Ulm Heidenheim an der Brenz Schwabisch Gmund Ingolstadt Neumarkt in der Oberpfalz Amberg Weiden in der Oberpfalz Bayreuth Kulmbach Hof Plauen Zwickau Chemnitz Freiberg Gorlitz Bautzen Dresda Meißen Torgau Cottbus Eisenhuttenstadt Potsdam Berlin Neubrandenburg Greifswald Stralsund Ribnitz-Damgarten Rostock Gustow Schwerin Ludwigslust Stendal Gardelegen Brandenburg Magdeburg Dessau Bernburg Halle Leipzig Naumburg Grimma Altenburg Gera Jena Weimar Erfurt Bad Langensalza Gotha Eisenach Ilmenau Suhl Coburg Erlangen Nurnberg Hanau am Main Frankfurt Koblenz Bonn Duren Koln Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Bochum Dortmund Lippstadt Paderborn Munster Bielefeld Detmold Minden Osnabruck Nordhorn Lingen Vechta Meppen Cloppenburg Walsrode Delmenhorst Oldenburg Papenburg Leer Emden Aurich Norden Wilhelmshaven Bremerhaven Bremen Soltau Hannover Hildesheim Salzgitter Wolfsburg Uelzen Gardelegen Gustrow Schwerin Luneburg Hamburg Ahrensburg Norderstedt Elmshorn Lubeck Neustadt in Holstein Itzehoe Neumunster Kiel Rendsburg Heide Husum Schleswig Flensburg
Budapesta Tatabanya Gyor Viena Hollabrunn Sankt Polten Melk Gmund Freistadt Amstetten Steyr Linz Wels Gmunden Passau Bad Griesbach Dingolfing Landshut Ingolstadt Deggendorf Regen Bodenmais Straubing Cham Kelheim Regensburg Schwandorf in Bayern Amberg Weiden in der Oberpfalz Grafenwohr Hof Kulmbach Bayreuth Furth Nurnberg Bad Mergentheim Kitzingen Bamberg Wurzburg Wertheim Hanau am Main Wiesbaden Wetzlar Alsfeld Marburg an der Lahn Kassel Brilon Frankfurt Giesen Limburg an der Lahn Koblenz Neuwied Siegen Gummersbach Bonn Koln Duren Aachen Leverkusen Maastricht Roermond Bruxelles Monchengladbach Dusseldorf Wuppertal Iserlohn Lippstadt Paderborn Detmold Bad Salzuflen Minden Osnabruck Rheine Nordhorn Lingen Munster Dortmund Essen Duisburg Bocholt Venlo Eindhoven Tilburg Breda Bergen op Zoom Goes Middelburg Nijmegen Dordrecht Rotterdam Haga Arnhem Utrecht Leiden Amersfoort Enschede Hengelo Deventer Almere-Haven Amsterdam Alkmaar Hoorn Zwolle Slagharen Meppel Emmen Assen Sneek Assen Drachten Groningen Leeuwarden Dokkum
Siofok Nagykanizsa Pince Lendava Maribor Celje Trojane Ljubljana Trieste Monfalcone Redipuglia Palmanova San Giorgio di Nogaro Pocenia Latisana Portogruaro Pordenone Treviso Mirano Venetia Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Novara Torino Abano Terme Chioggia Rovigo Ferrara Ravenna Cesena Cervia Bellaria Rimini Riccione Cattolica Pesaro Fano Senegalia Ancona Civitanova Marche Porto San Giorgio San Benedetto del Tronto Giulianova Pescara Chieti Avezzano Carsoli Francavilla al Mare Ortona Lanciano Vasto San Salvo Foggia Orta Nova Cerignola Barletta Andria Molfetta Bari Martina Franca Ostuni Brindisi Lecce Bologna Sasso Marconi Barberino di Mugello Prato Firenze Arezzo Chiusi Fabro Orvieto Attigliano Orte Magliano Sabina Fiano Romano Roma Frosinone Ceprano Cassino Caserta Napoli Nola Torre del Greco Salerno Battipaglia Eboli Polla Atena Lucana Sala Consilina Padula Lagonegro Maratea Cosenza Catanzaro Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Polistena Reggio di Calabria
14:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
Intrans S.A. Oradea
14:38 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
14:40 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Bratislava Brno Praga Bayreuth Fulda Frankfurt Mainz Wurzburg Bamberg Mannheim Heidelberg Nurnberg Regensburg Straubing Ingolstadt Karlsruhe Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Reutlingen Tubingen Memmingen Ravensburg Singen Trier Luxembourg Saarlouis Saarbrucken Sankt Gallen Basel Berna Zug Zurich Lucerne Biel Neuchatel Winterthur Baden Metz Thionville Nancy Verdun Reims Paris Paris Soissons Compiegne Beauvais Rouen Mulhouse Belfort Besancon Dijon Macon Lyon Chartres Le Mans Angers Nantes Rennes Dole Valence Avignon Marseille Nice Clermont-Ferrand Brive-la-Gaillarde Bordeaux Troyes Sens Orleans Tours Poitiers La Rochelle
15:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
Ivrea Biella Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovi Ceva Savona
Latina Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra Londra
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Aachen Liege Bruxelles
Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Toddington Coventry Bangor Holyhead Dublin
Oradea
AUTOGENN Zimbor Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Brno Jihlava Praga Teplice Plzen Plauen Kulmbach Bayreuth Coburg Staffelstein Bamberg Erlangen Herzogenaurach Kitzingen Bad Mergentheim Rothenburg ob der Tauber Ansbach Crailsheim Alheim Heidenheim an der Brenz Ulm Biberach an der Riß Albstadt Balingen Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Pforzheim Baden-Baden Karlsruhe Mannheim Worms Darmstadt Aschaffenburg Bad Kissingen Schweinfurt Hanau am Main Offenbach am Main Frankfurt Mainz Wiesbaden Kaiserslautern Pirmasens Zweibrucken Saarbrucken Saarlouis Bitburg Trier Luxembourg Arlon Bastogne Rochefort Malmedy Spa Liege Huy Namur Charleroi Mons Tournai Lille Kortrijk Bruxelles Louvain-la-Neuve Hasselt Genk Gent Ostende Brugge Antwerp Turnhout Middelburg Goes Bergen op Zoom Maastricht Roermond Venlo Eindhoven Tilburg Dordrecht Rotterdam Delft Haga Leiden Amsterdam
15:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau
15:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Crasna Horoatu Crasnei Starciu Starciu Hurez
15:35 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:38 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
15:40 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Treznea Treznea Bozna Agrij Bodia Buciumi Bogdana
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:45 Satu Mare
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:50 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Zalau
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic Recea Mica
16:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:25 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:40 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:45 Satu Mare
17:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
17:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
17:30 Cluj Napoca
17:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Zalau
Danytur Verona Brescia Bergamo Como Milano Novara Torino Asti Alessandria Tortona Pavia Piacenza Cremona Parma Mantova Modena Trieste Trieste Venetia Venetia Mirano Mirano Padova Padova Bologna Bologna Prato Prato Firenze Firenze Roma Roma Napoli Napoli Salerno Salerno
Danytur Folkestone Luton Southend-on-Sea Hastings Milton Keynes Chelmsford Colchester Eastbourne Bedford Northampton Ipswich Brighton Guildford Cambridge Norwich Kettering Basingstoke Reading Corby Peterborough Winchester Southampton Leicester Loughborough Bristol Derby Swindon Nottingham Chesterfield Lincoln Viena Viena Munchen Munchen Passau Passau Nurnberg Nurnberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Kaiserslautern Kaiserslautern Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Charleroi Charleroi Bruxelles Bruxelles Gent Gent Brugge Brugge Calais Calais Dover Dover Canterbury Canterbury Faversham Faversham Maidstone Maidstone Rochester Rochester Londra Londra Londra Londra Oxford Oxford Bicester Bicester Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Worcester Worcester Warwick Warwick Coventry Coventry Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Warrington Warrington Liverpool Liverpool Preston Preston Bolton Bolton Manchester Manchester Halifax Halifax Bradford Bradford Leeds Leeds York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Scunthorpe Scunthorpe Doncaster Doncaster Sheffield Sheffield
Danytur Brno Linz Luxembourg Passau Liege Plzen Praga Namur Deggendorf Dresda Bayreuth Berlin Bamberg Charleroi Straubing Schweinfurt Rostock Mons Bogen Bruxelles Lubeck Regensburg Fulda Parsberg Bad Hersfeld Gent Brugge Neumarkt in der Oberpfalz Kassel Nurnberg Antwerp Gottingen Northeim Neustadt an der Aisch Eindhoven Holle Wurzburg Tilburg Breda Wolfsburg Hanau am Main Rotterdam Magdeburg Giesen Haga Halle Wetzlar Siegen Leipzig Haarlem Olpe Amsterdam Weimar Zwickau Utrecht Meinerzhagen Apeldoorn Chemnitz Ludenscheid Iserlohn Almelo Zwolle Bielefeld Emmen Bad Oeynhausen Groningen Hannover Hamburg Viena Viena Munchen Munchen Augsburg Augsburg Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Worms Worms Darmstadt Darmstadt Mainz Mainz Wiesbaden Wiesbaden Frankfurt Frankfurt Koblenz Koblenz Neuwied Neuwied Bonn Bonn Koln Koln Dusseldorf Dusseldorf Wuppertal Wuppertal Duisburg Duisburg Essen Essen Bochum Bochum Dortmund Dortmund Munster Munster Greven Greven Osnabruck Osnabruck Cloppenburg Cloppenburg Oldenburg Oldenburg Bremen Bremen
Danytur Schwechat Ljubljana
18:05 Zalau
18:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
18:30 Satu Mare Carei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Zalau
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Hereclean Varsolt Crasna Horoatu Crasnei Starciu Starciu Hurez
Satu Mare
Panic Recea Mica
18:38 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
19:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
19:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
19:30 Cluj Napoca
19:45 Satu Mare
20:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:10 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
20:30 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
21:00 Zalau
21:30 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
22:00 Budapesta Budapesta Budapesta
22:15 Zalau
22:25 Zalau
23:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Varsolt Crasna Horoatu Crasnei Starciu Starciu Hurez
23:28 Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
23:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
23:40 Treznea Treznea Bozna Agrij Bodia Buciumi Bogdana
Mai multe despre Zalau
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Salaj