Română

Autobuze Brașov → Brăila

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
18:40
09:10
LMMJVSD
4h50'
07:50
14:00
Aventin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
01:30
09:10
LMMJVSD
6h05'
12:40
15:15
Aventin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
10:30
10:30
LMMJVSD
4h
12:10
14:30
EMMALINES
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
,cu posibilitate de prelungire.Datorita epidemiei de COVID-19 pe durata situatiei de urgenta toate cursele ce privesc transportul de persoane sunt suspendate.
Informații
07:30
12:00
LMMJVSD
5h
14:50
17:00
EMMALINES
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
,cu posibilitate de prelungire.Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele ce privesc transportul de persoane sunt suspendate
Informații
21:50
16:30
LMMJVSD
4h30'
20:40
21:00
EMMALINES
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
,cu posibilitate de prelungire.Datorita epidemiei de COVID-19 pe durata situatiei de urgenta toate cursele ce privesc transportul de persoane sunt suspendate.
Informații
14:30
17:10
LMMJVSD
5h20'
07:30
22:30
Aventin
LMMJVSD
55lei
Circulă începând cu 31.05.2020 .
Informații
22:30
18:30
LMMJVSD
4h30'
10:10
23:00
EMMALINES
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
,cu posibilitate de prelungire.Datorita epidemiei de COVID-19 pe durata situatiei de urgenta toate cursele ce privesc transportul de persoane sunt suspendate.
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
06:40
05:30
LMMJVSD
4h25'
23:50
09:55
Erick Trans
LMMJVSD
Circulă începând cu 13.04.2020 .
Pentru binele clientilor nostri, binele nostru,al familiei noastre si pentru a nu contribui la raspandirea COVIT-19 ,echipa Erick Trans a decis suspendarea curselor pe o perioada de 15 zile. Va multumim pentru intelegere.
Informații
09:00
05:30
LMMJVSD
4h
12:00
09:30
Amarilia
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
20:10
07:45
LMMJVSD
6h45'
10:00
14:30
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
08:10
07:45
LMMJVSD
4h45'
09:50
12:30
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
03:30
09:00
LMMJVSD
5h12'
08:50
14:12
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
10:40
14:00
LMMJVSD
4h55'
05:40
18:55
Erick Trans
LMMJVSD
Circulă începând cu 13.04.2020 .
Pentru binele clientilor nostri, binele nostru,al familiei noastre si pentru a nu contribui la raspandirea COVIT-19 ,echipa Erick Trans a decis suspendarea curselor pe o perioada de 15 zile. Va multumim pentru intelegere.
Informații
08:50
14:00
LMMJVSD
4h45'
07:10
18:45
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
12:50
14:00
LMMJVSD
5h12'
07:00
19:12
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
07:00
16:00
LMMJVSD
4h30'
07:10
20:30
Duotex Com
LMMJVSD
47lei
Informații
21:20
16:30
LMMJVSD
5h
17:40
21:30
Amarilia
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
22:20
17:30
LMMJVSD
4h30'
16:30
22:00
Amarilia
LMMJVSD
60lei
Circulă începând cu 15.04.2020 .
Datorita epidemiei de COVID-19 pe toata durata situatiei de urgenta toate cursele sunt suspendate
Informații
16:40
20:30
LMMJVSD
4h25'
06:50
00:55
a doua zi
Erick Trans
LMMJVSD
Circulă începând cu 13.04.2020 .
Pentru binele clientilor nostri, binele nostru,al familiei noastre si pentru a nu contribui la raspandirea COVIT-19 ,echipa Erick Trans a decis suspendarea curselor pe o perioada de 15 zile. Va multumim pentru intelegere.
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Brașov - Brăila

Despre Brașov - Brăila

Cât costă o călătorie cu autocarul Brașov - Brăila?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Brașov la Brăila este cuprins între 47 și 60 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Brăila?

De la Brașov la Brăila circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR), PECO OMV-GARA C.F.R.

Când pleacă autocarul din Brașov către Brăila?

Primul autobuz din Brașov pleacă la 05:30, iar ultimul este la 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Brăila?

Călătoria Brașov-Brăila cu autocarul, durează între 4h și 6h45'.

Filtru